gebe
  1. ßurcuu

ßurcuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

erkeğe alınablcek hediyeler konusunda fikri olan??yardımm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ßurcuu tarafından paylaşıldı.

bi erkeği manevi olarak etkilyeblcek, kullanışlı güzel bi hediye var mı.. 14 şubat için henüz iyi bi fikrim yok yardımcı olun :/

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
  3. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    sevgililer gününeyse daha çok varmış bence gidip hazır bişey alacağına kendin düşün araştır bişeler yap derim. daha bi değerli olur hediyen. mesela ben nişanlıma bi çerçeve içinde şöyle bişey yapmıştım 1 adet büyük fotoğraf ortada diğer 24 resim de anahtarlık boyunda o fotoğrafın etrafına yerleştirdim film şeridi gibi olmuştu çok mutlu olmuştu nasıl düşündün uğraştın diye:):) seviyorum onu çookkk çokkk seviyorum:)

ßurcuu bunu beğendi.
  4. ßurcuu

ßurcuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  5. melegindunyasi

melegindunyasi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İçinde İsminizin yazdıgı bir saat hediye edebilirsiniz...

ßurcuu bunu beğendi.
erkeğe alınablcek hediyeler konusunda fikri olan??yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklere nasıl hediyeler alabiliriz?

Erkeklere nasıl hediyeler alabiliriz?

erkeklerin sevdiği hediyeler erkeklerin en sevdiği hediyeler erkeğe ne hediye alabilirim en çok erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim Bazen ilişkinizi anlamlandıracak, gününüzü renklendirecek değişik bazı şeyler yapmak gerekecek. Birbirinizi daha yakından hissedip, anlayabileceğiniz uygun, güzel bir ortam yaratmak veya yaratılan bu uygun ortamda onu sevindirecek bir hediye sunmak.işte...
  2. Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Selam arkadaşlarım aranıza yeni katılanlardanım ama böyle bir konuyu kayıtsız üye olarak açmak istedim. Şimdi yakın zamanda eşim tarafından aldatıldım ben. Bir çocuğumuz da var, siz olsanız bu durumda ne yaparsınız. ( Bu arada eşim geçici birşeydi, sevgi yada aşk yok diyor ) Fikirlerinize muhtacım lütfen.
  3. kızlar fikri olan varmı?

kızlar fikri olan varmı?

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?
  4. Yengeç Erkeğine Değişik Hediyeler

Yengeç Erkeğine Değişik Hediyeler

Herkes sevgilisine her zaman hediyelerin en özel olanlarını sunmak ister. Yengeç burcu bir erkeğe sunulabilecek en güzel hediyelerle karşınızdayız! Oldukça duygusal yapıya sahip olan, hassas yengeç erkeklerini etkilemek çok zor olmayacak.Çünkü onlar için maneviyat her zaman ön plandadır. Duygularıyla hareket eden yengeç erkeği için hediye almaya karar verdiğinizde zorlanmayacaksınız. Çünkü...
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş