gebe
  1. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18

Erkege şiir böyle olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında HoshKız tarafından paylaşıldı.

eger karın güzelse ne ısın var dügün evınde dügün senın evınde
    gır oyna yat oyna

eger karın çırkınse
    ne ısın var ölü evınde
    ölü senın evınde
    gır agla çık agla

eger kaynanan varsa
    hele bırde yanındaysa
    ne ısın var radyo evınde
    radyo senın evınde
    gır dınle çık dınle

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bu beyiti iyi bilirim çok eskilerden gelmiş günümüze. ve çok doğru şeyler söylüyor.

Erkege şiir böyle olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın dediğin böyle olur!..

Kadın dediğin böyle olur!..

P { margin: 0px; } Dünyaca ünlü basketbolcu Tony Parker ile 'Desperate Housewives' dizisinin güzel yıldızı Eva Longoria'nın evlenmelerinin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Bugüne kadar ikilinin bu evliliği yürütemeyeceğine dair pek çok yorum yapıldı. Buna başlıca neden olarak; Longoria'nın Parker'ın annesi ile anlaşamaması gösterildi. Ancak ünlü çift, evliliklerinin ilk yılını herkese...
  2. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  3. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  4. Telesekreter MsjI Böyle Olur...

Telesekreter MsjI Böyle Olur...

Buyrun yılın telesekreter msj ödülü neye gelmiş bir göz atalım melişler.. Konumuz California'daki Pacific Palisades adlı okul.. Burada okuyan çocukların velileri bütün okulu ve öğretmenleri dava ediyor çünkü bütün dönem boyunca 15 ile 30 gün arasında devamsızlık yaptıkları halde çocuklarının derslerden kalmalarını kabul etmiyorlar.. Velilerin neredeyse tehdide varan itirazlarıyla baş...
  5. Türk olsalardı böyle olurdu :)

Türk olsalardı böyle olurdu :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş