gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Erkeği Konuşturmanın Yollu:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Kadin: Ben olursem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !!

Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!??

Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor.

Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki??

Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim.

Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin..

Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)

Kadin: Onunla bizim yatagimizda mi yatarsin?

Adam : Baska nerde yatilabilir ki??

Kadin: Benim resimlerimi kaldirip yerlerine onun resimlerini koyar

misin??

Adam : Sanirim bu yapilacak en uygun sey olur.

Kadin: O zaman onun benim ayakkabi koleksiyonumdan

Ayakkabilar giymesine de izin verirsin....??

Adam : Hayir onun ayaklari 37 numara...

Kadin: ......................? :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: !!!

Adam : Haa....................: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom:!!! __________________

kaynak:neistersenindir.com

Son düzenleme: 12 Mayıs 2008
Erkeği Konuşturmanın Yollu:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek

Erkek

genc erkek resimleri tanınmayan fotoları tanınmamış yakışıklı fotoları tanınmayan yakışıklı Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam -bilinsin yahut bilinmesin- bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise...
  2. Şaka yollu hanımımı boşadım

Şaka yollu hanımımı boşadım

Soru : Eşime şaka yollu olarak seni boşadım dersem , bunun hukmu nedir? Cevap: Nikah ve talakın ciddisi de ciddidir, şakası da ciddidir. Şaka da olsa bir talak gerçekleşmiş olur. tekrar nikahın kıyılması gerekir. Eşlerin bu tür şeylerden uzak durması gerekmektedir. bu mesele şaka yapılamayacak kadar ciddidir. bu aynen silahın tetiğini çekmeye benzer. tetiği ciddi de çeksen, şakayla da...
  3. erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir erkeğin kaleminden hoş bir alıntı......Erkeğin içindeki erkeği tanımada kılavuz olabilir.... İyi bakılırsak çok iyi sevgili olur bizden. Baba, ağabey, kardeş olur. Ama hayat fırtınası dört yandan eserken zorlanırız bazen. O zaman isteriz ki, çiçek adlarını bilen bir kadın girsin rüzgârla aramıza. Her şeyi göze alıp korusun bizi Bakmayın, yufkadır biz erkeklerin...
  4. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...
  5. Muhabbet Kuşu Konuşturma Taktikleri

Muhabbet Kuşu Konuşturma Taktikleri

Muhabbet Kuşlarının Konuşturma Tekniği Muhabbet Kuşları Nasıl Konuşturulur Eğer bir muhabbet kuşu besliyorsanız ve gagasını açıp hala tek bir kelime etmediyse bu makalemiz çok işinize yarayacaktır melekler :D:D İşte muhabbet kuşu konuşturma taktikleri :) Konuşma Eğitimi Seansları 1. Muhabbet kuşunuzu aldığınızda 2-3 gün süre ile ortama alışması için izin verin. Bir kez alıştığında,...

Sayfayı Paylaş