Erkeğin ilgisini çekmek için...

M

Misafir

Forum Okuru
Erkeğin ilgisini çekmek için...
erkeklerin ilgisini çekmek birinin ilgisini çekmek kadın erkeklerin erkeğin dikkatini için
Oldukça zor biri gibi mi görünüyor? Aslında zor olan kimse yoktur Melek'lerim. Sadece işin püf noktasını bilmek gerekir.

Örneğin; bir erkeği etkilemek için, dekolte ve seksi şeyler giymenize gerek yok. Bir kaç dudak hareketi ile onu istediğiniz anda, istediğiniz gibi etkileyebilir siniz Melek'ler;)

ruj-6019.jpg

İngiltere’de Manchester Üniversitesi’nin araştırmasına göre, kadın vücudunun en çekici yeri dudaklar. Hele bir de kırmızı ruj sürülmüşse, erkeklerin dikkatinin üzerinizde yoğunlaşması garanti.

* Farklı kadınların fotoğraflarını inceleyen erkeklerin göz hareketlerini kaydeden bilim insanları şu sonuca vardı: Kadın kırmızı ruj sürmüşse erkek gözlerini dudağa ortalama 7.3 saniye odaklıyor. Rujun rengi pembeyse bu süre 6.7 saniyeye düşüyor. Ruj sürülmemişse, erkek 2.2 saniyede dudaklara bakmaktan yoruluyor. Bu durumda erkek ortalama 2.97 saniye gözlere, 2.77 saniye de buruna odaklanıyor.

* Araştırma erkeklerin tercihinin dolgun dudaklar olduğunu da gösteriyor. Ancak ince dudaklara ruj sürüldüğünde bu dudak tipine olan ilgi yüzde 40 artıyor.

* Araştırmayı yürüten Dr. Geoff Beattie, “Bu çalışma dudakların cinsel cazibede önemli bir rol oynadığını gösterdi” dedi.

EN GÜZEL DUDAKLAR
Angelina Jolie
Scarlett Johansson
Cheryl Cole
Jessica Alba
Beyonce Knowles
Halle Berry
Megan Fox
Eva Mendes
Kimberly Walsh
Nicole Scherzinger

kırmızıyı çok seviyorum ve kırmızı rujum olmazsa olmazlarım arasında her zamanda yanımda mutlaka olmalı:tik:

bende pembeyi çok yakıştırıyorum kendime.en çok dudakların ilgi görmesine şaşırdım.bence gözler olmalıydı ama araştırma öyle diyosaaa:D

Geri