gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erkeğin ilgisini çekmek için...

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkeklerin ilgisini çekmek birinin ilgisini çekmek kadın erkeklerin erkeğin dikkatini için Oldukça zor biri gibi mi görünüyor? Aslında zor olan kimse yoktur Melek'lerim. Sadece işin püf noktasını bilmek gerekir.
    Örneğin; bir erkeği etkilemek için, dekolte ve seksi şeyler giymenize gerek yok. Bir kaç dudak hareketi ile onu istediğiniz anda, istediğiniz gibi etkileyebilir siniz Melek'ler;)

İngiltere’de Manchester Üniversitesi’nin araştırmasına göre, kadın vücudunun en çekici yeri dudaklar. Hele bir de kırmızı ruj sürülmüşse, erkeklerin dikkatinin üzerinizde yoğunlaşması garanti.

* Farklı kadınların fotoğraflarını inceleyen erkeklerin göz hareketlerini kaydeden bilim insanları şu sonuca vardı: Kadın kırmızı ruj sürmüşse erkek gözlerini dudağa ortalama 7.3 saniye odaklıyor. Rujun rengi pembeyse bu süre 6.7 saniyeye düşüyor. Ruj sürülmemişse, erkek 2.2 saniyede dudaklara bakmaktan yoruluyor. Bu durumda erkek ortalama 2.97 saniye gözlere, 2.77 saniye de buruna odaklanıyor.

* Araştırma erkeklerin tercihinin dolgun dudaklar olduğunu da gösteriyor. Ancak ince dudaklara ruj sürüldüğünde bu dudak tipine olan ilgi yüzde 40 artıyor.

* Araştırmayı yürüten Dr. Geoff Beattie, “Bu çalışma dudakların cinsel cazibede önemli bir rol oynadığını gösterdi” dedi.

EN GÜZEL DUDAKLAR
    Angelina Jolie
    Scarlett Johansson
    Cheryl Cole
    Jessica Alba
    Beyonce Knowles
    Halle Berry
    Megan Fox
    Eva Mendes
    Kimberly Walsh
    Nicole Scherzinger

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    rüyamm canım paylaşımınn için teş ederim benim işim çok zor o zaman çünkü hiç ruj sürmüyorum hahaha

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kırmızıyı çok seviyorum ve kırmızı rujum olmazsa olmazlarım arasında her zamanda yanımda mutlaka olmalı:tik:

4. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende pembe ruj hastasıyım paylaşım için tşkler

5. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende pembeyi çok yakıştırıyorum kendime.en çok dudakların ilgi görmesine şaşırdım.bence gözler olmalıydı ama araştırma öyle diyosaaa:D

6. asL

asL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya yaLan bnm dudakLarıma kız arkdasLarım biLe hasta ama hiç bi erkek bkmıyo :D ne iş?

Erkeğin ilgisini çekmek için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerle ilgi özlü söz

erkeklerle ilgi özlü söz

erkeklerle ilgili özlü sözler erkeklerle ilgili güzel sözler inatla erkeklere inat anlamlı ) *Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir baska yaratik yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasiyla takimina maç kazandiracagini düsünen tek canlidir. *Kulaginda küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakinca yoktur. En azindan acinin anlamini ve mücevherin degerini...
  2. Göz İçine Kalem Çekmek

Göz İçine Kalem Çekmek

Gözünüzün içine kalem çekerken nasıl hissedersiniz? Dergilerde her zaman bunu görüyorum ve azı arkadaşlarımın da bunu yaptığının farkına vardım, fakat göz içine kalem çekmek güvenli mi? Tehlikeli gibi görünüyor, değil mi? Söylemeye gerek yok, hem üst hem de alt göz içine kalem çektim ve olumsuz sonuçlar elde ettim ve bu tekrar etti. Bir profesyonelim. çok dikkatliyim ve çok temizim. Brooklyn,...
  3. burclara göre erkeğin ilgisini cekmek.....

burclara göre erkeğin ilgisini cekmek.....

erkeklerin ilgisini çekmek erkeğin ilgisini çekmek yengeç erkeğinin dikkatini başak burcu erkeğinin oğlak dikkatini Maria Shaw " Aşk Kitabı"nda sizlerinde ilgisini cekecegi bir şey buldum ve paylaşmak istedim ........ Her erkek aynı değildir. İlgisini çekmek için kimisine iyibir bakış yeter, kimisi ise samimi kahkahalara dayanamaz! Koç'un ilgisini çekmek için: Sizi avlamasına...
  4. Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Bu konu kadınların aradığı erkeklerin özellikleri hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Erkeklerin en merak ettiği sorulardan biri olan "Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır" sorusuna cevaben yapılan araştırmaların sizlere sonuçlarını paylaşıyoruz. Bakalım biz bayanların ilgisini çeken ve erkeklerde olmasını istediğimiz özellikler nelermiş? İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak...
  5. Mükemmel Eyeliner Çekmek İçin İpuçları

Mükemmel Eyeliner Çekmek İçin İpuçları

Bu sayfa; Mükemmel Eyeliner Çekmek İçin İpuçları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların en sevdiği ancak uygulamakta zorlandıkları makyaj ürünlerinden birisi hiç şüphesiz eyelinerlar. Kalem ve fırça şeklinde olan eyelinerlar aslında en iyi fırçayla sonuç verir. Ancak kullanım kolaylığı açısından kalem eyelinerlarda piyasaya çıkmıştır. İster fırçasını kullanın...

Sayfayı Paylaş