gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Erkeğin namusu kadınınki kadardır!‏

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

sevgili meleklerim..bu kadın erkek ayrımı varya öldürüyo beni resmen ya.Bazen eşime "buraya gideyim diyorum" hayır çekiyo çok sıkılıyorum arkadaşlarımla görüşmeme izin vermiyo..Sen görüşüyosun ama dediğimde ben erkeğim diyo.bazen kavga ediyoruz. sen beni aldatırsan bende seni aldatırım (tabi şakasına asla böyle bişe olamaz)oda diyo ben aldatırım ben erkeğim.bana bişey olmaz ama sen kadınsın leke sürersin.ya benm ezilecek gururum.ya kadının tekmi namusu var erkeğinde var ..ama anlamıyolar:(
    Zamanımızda ne leyla var aşkını didik didik edecek...
    Ne de mecnun var işten güçten telefon numaralarını tuşlayacak...
    Ferhat olsaydı şimdi inşaat mühendisi olmuş; yaptığı büyük barajlara hayran hayran bakar; altındaki son model arabayla hava atardı. Şirin''e de sıradan bir kart..."
    Ben iyiyim, işler çok yoğun,en kısa zamanda aramaya çalışacağım,seni çok özledim...
    Şirin ise özlemek kelimesini okur okumaz,kartı bastırır yüreğine,gülen gözlerle evlilik hayalleri kurardı herhalde...
    Gelen her mesajda eli ayağına dolanan kerem içine düştüğü sevda ateşiyle döktürür mısraları su faturasının arkasına. Ve anında bir mesaj atar sevdiğine; "daima yüreğimdesin" diye...

Aslı''ysa oturmuş bir cafede elleri yabancı avuçlarda, bakışları arka masadaki yakışıklının gözlerinde..."Hemen cevap vermeyin,sevgiliden gelen mesajlara ve telefonlara bakmayın hemen. Bırakın sabırsızlansın" diyor ya tüm dergiler ve kitaplar.. Aslı da bekletir aşkını...

Kapsama alanı içinde ne az sevda vardır

Sen çevrimiçi iken tüm sevgiler çevrimdışıdır...
    Neden bir ilişki zavallı ağaçlara adını kazıyacağımız bir sevgili isteriz ki? Sevgi nedir? Neden herkes farklı solur aşkı?

Seviyorsan saygı duyarsın. Saygı varsa sevgi ve anlayış da vardır.Ve hiç bir şekilde aşk ihanetin yanında var olamaz.
    Sadakat saygıdandır ve saygı sevgiyle elele tutuşmuştur.
    Güven geçmiyorsa aşkın oturduğu sokaktan,sadakat deniz aşırı ülkelerde kadeh kaldırıyordur hovardalığa...

Bir gün anlarsan sadakatsizlik sıçramış ayakkabına; Avuçlarınn scaklığına bıraktığın o narin el koca bir yumruk olup; inerse sevdiğim dediğinin suratına; alnından öperim.

Sadakate, her anlamıyla köle olup köpekleşebilen herkesin önünde saygıyla eğilirim.

Ve Unutmamalı;erkegin namusu kadının ki kadardır ...

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ben erkeğim aldatırım oldu başka

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    öle erkegı alırım elıme bı guzel parcalarım erkkmış aldatırmış yıosa aldatsın bakımm.. ayhhh :sinir: yaptımm

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yaaaa elif bazen böyle sinir bozucu oluyolar

5. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    sana hak verıyorum zuzum ama bu boyle geldı boyle gıder kımse degıstıremez bu yapıyı erkek yapar serefınden olur bız yaparız halsıyetsız olurz :S

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Seviyorsan saygı duyarsın. Saygı varsa sevgi ve anlayış da vardır.Ve hiç bir şekilde aşk ihanetin yanında var olamaz.
    bu herkes için gecerlidir kadın erkek farketmez insan için

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ne kadar istemzek karşı çıksak rahatsız olsak da türkiyede bu ayrıcılık var ve dünnya döndükçede olacak sanırm

Erkeğin namusu kadınınki kadardır!‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın % erkek

kadın % erkek

KADIN & ERKEK K: Saatlerce öpüssem bile sıkılmıyorum. Aramizda kuvvetli bir elektrik var E: Ulan saatlerdir öpüsüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedim. K: Yaninmda kendini iyi hissediyor olmali. Benimle uyumak istiyor. E: Nerden geldim buraya yahu. Öylece yatiyoruz. Eve gidip zibarsam. K: Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor. E: Simdi iki dakika için disari çik, giyin....
  2. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  3. Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Siz bugüne kadar erkekleri seks düşkünü, çapkın, egoist varlıklar olarak tanıdınız fakat ne yazık ki yanıldınız. Çünkü aslında onlar çok ama çok farklı! 1- Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek onlar için önemlidir. Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyorlar! 2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler...
  4. erkek%kadın

erkek%kadın

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti...
  5. Kadın Erkek İlişkileri...

Kadın Erkek İlişkileri...

Çok iyi başlayan aşklar var, sevdalar var. Ama kısa bir süre sonra bu ilişkilerin pek çoğunun hayal kırıklığı ile sonlandığını görüyorsunuz. Neden? Aşkın “imkansız” olduğunu hepimiz bir şekilde öğreniyoruz. Ya şarkılardan ya şiirlerden veya yaşayarak. Eğer annenizle veya anne yedeğinizle ilk bağlanmanızda bir sorun varsa, aşık olduğunuzda bu sorunla mutlaka yüzleşeceksiniz....

Sayfayı Paylaş