gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erkeğin sevdiği sözler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkeklerin sevdiği sözler facebook sevdiği sözler kısmı erkeğin sevdiği sözler, neler, hangileri buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar

"Bu erkekleri anlamak zor, nelerden hoşlanırlar?" diye merak eden Melek'ler ve hatta tüm kadınlar, erkeklerin sevdiği sözleri bu yazımızda öğreniyoruz:)

1)Erkeğim:(Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)

2)HayatımErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarÖmrümErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarDünyam:(2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim:(Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem:(Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarVazgeçilmezim:(Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim:(Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim:(Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim:(Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarSevdiğimErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarSevdiceğim:(Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı.
    Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben sevgilime canım diyorum benden soğur mu sizce?

3. Nilay85

Nilay85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sözler kişiye göre değişir sabit bir kalıp yoktur bence

Erkeğin sevdiği sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğinizi etkileyecek sözler

sevdiğinizi etkileyecek sözler

kadınları etkileyen sözler kızları etkileyen sözler kızları etkileyecek kızı etkileyecek Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman... Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibi..bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın...
  2. sevdiğiniz şarkı ve sözleri

sevdiğiniz şarkı ve sözleri

allahsız melek şarkı sözü allahsız melek sözleri şarkı sözleri kahrı zindan şarkısı arkadaşlar sevdiğiniz şarkıyı yazıp sonrada sözlerini yazarmısınız... önce ben başlayayımmm dedof_miralay:allahsız melek Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer...
  3. kadınların sevdiği sözler

kadınların sevdiği sözler

Kadınların duymaktan hoşlandığı etkili güzel ve anlamlı sözler arıyorum var mı teşekkürler.
  4. Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri

Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri

Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri neydi arkadaşlar lütfen biliyorsanız atamızın sevdiği şarkıların sözlerini bu sayfaya yazın.
  5. Sevdiğim Sözler/Şairler

Sevdiğim Sözler/Şairler

Ne ben sana kızarım Ne de zatın zahmet edip bana küssün. Artık seninle biz, Düşmen bile değiliz. Nazım Hikmet Ran. İki çeşit insan vardır ; Hatalarıyla yüzleşenler ve gittikçe yüzsüzleşenler. Küçük İskender.

Sayfayı Paylaş