gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bizim okulda bir erkek var 2 yıldır sürekli bana bakarken yakalıyorum uzun uzun hemde ben bakınca kafasınıda çevirmiyor ne yapmaya çalışıyor ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. halime sagir

halime sagir Forum Okuru

Aslina bakarsaan tum erkekler oyle yuzsuzdur sekerim once bakarlar sonra soz konusu oldugunda inkar edip bi de senin adini asiga cikarirlar sen yinede dikkat et ...

4. asdfghjfgh

asdfghjfgh Forum Okuru

bana da bir çocuk neredeyse 2 yıldır bakıyor ama hiçbir şey yaptığı yok ne açılıyor ne de başkalarına söylüyor bence sen bu tipde erkekleri kafana takma çünkü benim gibi sen de hep üzülen taraf olursun

erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğinizi nasıl anlarsanız?

sevdiğinizi nasıl anlarsanız?

insan sevdiğini nasıl anlar sizce arkadaşlar bence dokunduğunda heycanlanıyorsa seviyosunuzdur sizce ne peki tüm mm sakinlerini bekliyorummm
  2. Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın erkegin asik oldugunu nasil anlarsin Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz. İltifat eder Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar "Benim...
  3. Sevdiğiniz size nasıl evlilik teklifi yapsın..?

Sevdiğiniz size nasıl evlilik teklifi yapsın..?

Herkesin vardır hayali.... Bkalım meleklermekanı sakinleri nasil bi evlilik teklifi istiyo... Dinliyoruz melekler...:)
  4. sevdiğim nasıl anlar

sevdiğim nasıl anlar

sevdiğim kıza sevdiğimi nasıl anlatırım
  5. onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

kaçamak bakışlar ,yakınlaşmalar,beni tanımaya çalışıyor,arada küsmeleri ve kaprisler de var,şuan uzaktayız bi mesaj falan atmıyor ondan uzakta olduğum için bana tavır yapıyor?ben se onun aklının bi başkasında olduğunu düşünüyorum.benden önce hoşlandığı ve ona sırt çeviren bi kız..

Sayfayı Paylaş