gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

erkeğiniz kıskanılmaktan hoşlanır mı yoksa nefret mi eder

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

erkekler kıskanılmaktan hoşlanır mı erkekler kıskanılmaktan hoşlanırmı kimi erkekler kısakanılmaktan nefret ederler en ufak kısakançlık yapsanız kıyameti kopartırlar. benimki çok kıskançtır fazla belli etmez ama ben anlarım.ama bende çok kıskancım ben hemen belli ederim içimde tutamam ama o her z aman belli etmez. benim eşimde çoğu erkek gibi fazla aşırı kıskanılmaktan hoşlanmaz bizde bazı bu kıskançlıktan dolayı tartıştığımız olmuştur ama genelde hep ben tartışmayı açmışımdır .burda bakan oldumu sen baktın mı vb işte.sizin eşleriniz nasıl hoşlanır mı yoksa nefret eder mi :)

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    daha 3 gün önce bu kıskançlıktan tartıştık ben ne zaman kıskanıp bak canım bu böyle diye anlattığımda direk eşim saçmalama vb atışıyoruz yani kesin çoğu erkek böyledir

erkeğiniz kıskanılmaktan hoşlanır mı yoksa nefret mi eder konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

erkekler kolay unuturmu Sİzce Hangisii hadii bakalımm
  2. Erkekler Nelerden Nefret Eder?

Erkekler Nelerden Nefret Eder?

erkekler neyden nefret eder erkekler nelerden nefret eder neden balık etli kadınlardan hoşlanır mı Kızlar sizler için süper bir konu buldum...50 erkeğe sormuşlar; neler bir kadından soğumalarına neden olur; neler bir kadını onların gözünde itici yapar? Vee işte çıkan sonuçlar… Bazen kendimizi tutamıyoruz, ağzımızdan çıkıveriyor, bazen bunun bir erkeğe itici gelebileceği aklımızdan bile...
  3. ülke kalkınmasında kadın mı yoksa erkek mi ön plandadır?

ülke kalkınmasında kadın mı yoksa erkek mi ön plandadır?

ülke kalkınmasında kadın mı yoksa erkek mi ön plandadır?
  4. Kadın mı üstün yoksa erkek mi?

Kadın mı üstün yoksa erkek mi?

Sual: Kadın mı üstün yoksa erkek mi? CEVAP Bu soru yanlış. Bu mühendis mi üstün, avukat mı demek gibi bir şeydir. Avukattan üstün mühendis, mühendisten üstün avukat olur. Erkekten üstün kadın çoktur. Cinsleri, vasıfları farklı olanlar arasında mukayese olmaz. Mesela elma armuttan veya armut elmadan iyidir denmez. Çünkü cinsleri farklıdır. Onun için elma ile armut toplanmaz denir. Yüz kiloluk...
  5. Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D Hadi bakalım, eşiniz siz...

Sayfayı Paylaş