gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

erkeğinize böyle hitap edin!!

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

erkeğe hitap sözleri erkeklere hitap sözleri erkeğe şekilleri erkeklere şekilleri nasıl edilir Erkekler bu sözlerle hitap edilmesinden hoşlanıyorlarmış.Varsa sizde de değişik hitaplar paylaşın melekler:)
    1)Erkeğim:
    (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)

2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim: (Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem: (Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimVazgeçilmezim: (Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim: (Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim: (Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim: (Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimSevdiğimSevdiceğim:
    (Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı..

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

2. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel mş. ama kıymet biliyorlar mı işte o war :))

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya bi dek kıymet bilseler canım yanmicak
    ama ben aşkım diye hitap ediyom

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    "Canım" herkese söylenebildiği için ayrıcalık ifade etmediğinden sevilmiyor olabilir. Ama canım kelimesini başka bir sevgi sözcüğüyle birleştirince güzel oluyor. :) Mesela:
    Canım aşkım, canım sevgilim, canım yavrum, canım yarim, canımın içi sevdiğim gibi...

Paylaşım için teşekkürler...

Son düzenleme: 9 Ekim 2009
  5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha katılıyorum arklara :) kıymet bilen yok,aşkım,canım,arım,balım,peteğim çıkarken.
    ayrılınca ....................... anlayın işte hahaha

6. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Canım aşkım hayatım en cok kullandıklarım .. diğerlerini söyleyemiyorum:D

7. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    eşiniz iyide olsa kötüde olsa "hayatım" demek lazım hayatının anlamıdır her anlamda

8. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

anlayamadım

9. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  10. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkeğim ve vazgeçilmezim sözleri erkekleri çok etkiliyor arkadaşlar...

11. jupiter

jupiter Forum Okuru

slm pelin gene mi sen anam her yerden sen cikiyon:D:D

ben genelde bitanem derim ve esimin cok hosuna gider o ise bana hep zuzum yani kuzum ve a$kim der o bana zaten sadece sinirlendigi zaman ismimle hitap eder:Dbilmiyorum hitap ettigim okadar kelime var ki en cok kullandigim o

onun yani sira hayatimin anlami,sevdicegim,yakisiklim gibi ve genelde $aka gibide cok kullanirim anan seni benim icinmi dogurmu$,kara göözlüm civanim ne biliym askitom yada ssssssttt fistik hepsi seninmi derimmm:D

ama katilmiyoda degilim arkadaslara kiymetini herkes bilmiyo

12. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de klasik hitap şekillerini hiç sevmiyorum, (özellikle de aşkım kelimesini) orjinallik lazım. Eski erkek arkadaşım bana canımıniçi derdi. Ondan geriye kalan sadece bu söz oldu.:) Geleceğim de güzelmiş, ama söylemek mesele.

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erkeğinize böyle hitâp edin...

<3 ERKEĞİM <3 aşırı derecede etkiliyorr tavsiye ederim

erkeğinize böyle hitap edin!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi erkek ruhunuza hitap eder?

Hangi erkek ruhunuza hitap eder?

* Duygusal bir film seyrederken sizin ağlamanıza aldıran hatta o da etkilenen. * Hüzünlü sahnelerde dalga geçen; hatta sizin duygulanmanıza bile gülen. * Doğum gününüzde size sürpriz yapıp, elinde çiçeklerle gelen ve başbaşa güzel bir akşam yemeği için en sevdiğiniz restoranda yer ayırtan. * Doğum gününüz için iki konser bileti alıp, bir de arkadaşlarını çağıran. * Onun için...
  2. böyle erkeklerle  ÇIKILMAZ

böyle erkeklerle ÇIKILMAZ

No 1: Kıro Nerede rastlarsın? Plajda, havuzda, lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüste, vapurda... Kısacası heryerde! Özellikle de İstanbul sokaklarında! Nasıl tanırsın? Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü...
  3. Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)

Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)

erkeklerin en çok sevdiği hitap sözleri eşe hitap sözleri erkeklerin bayıldığı şekilleri erkekleri etkileyen hitaplar sevdiğine 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir) 2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir) 3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek...
  4. Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

erkeklerin sevdiği şarkılar erkeklere güzel hitaplar erkeğe güzel hitaplar erkeklere erkeklerin en çok sevdiği Eşinize, sevgilinize nasıl hitap ediyorsunuz bilmiyoruz ama bildiğimiz tek şey Melek'ler, erkekler bu hitap kelimelerine bayılıyormuş:) Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar nelermiş; buyrun öğrenelim, işin sırrını çözelim Melek'ler:) Hayatım, Ömrüm, Dünyam:Bu hitaplar...
  5. Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Bir Erkeği Çileden Çıkartmanın En Etkili Yolları bakın bakın lazım olur melekler... Erkekleri sinirlendirmek kadınların en uzman oldukları konular arasında aslında. Bunu kimi zaman bilmeyerek yapıyor olsak bile, çoğu zaman aslında erkekleri nelerin çileden çıkarttığının farkındayız. Kalplerini kazanmak çok kolay gibi görünse bile, bir erkeği kendinden soğutmakta o kadar kolay. En çok...

Sayfayı Paylaş