gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

erkeklerin en çok sevdiği hitap sözleri eşe hitap sözleri erkeklerin bayıldığı şekilleri erkekleri etkileyen hitaplar sevdiğine 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)
    2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim: (Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem: (Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimVazgeçilmezim: (Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim: (Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim: (Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim: (Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimSevdiğimSevdiceğim: (Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı..

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

sibelsin bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hepsini diyoz bi nane olmuyo hahaha

şakası bi yana kim duymak istemezki bunları

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    evet şulem dediğin gibi gerçektende bi nane olmuyo yada bazen söylicen bıkkınlık geliyo heralde hiçbi etkisi olmuyo çünkü

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok doğru benim nişanlımda canım dememden hoşlanmaz zaten bende genelde küstüğümüzde derim canım diye ben tosunum diyorum ona oda hoşlanıyo bitanem aşkım cicim şekerim vs. herşeyi diorm genelde tosunum ama :D

FairyTale bunu beğendi.
  5. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ooo ben neler diyormda hiç olmuyo faydası

deniz.0626 bunu beğendi.
  6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bencede işte belli bi süreden sonra bıkıyolar galiba herzaman kullanmamak gerek heyecanı bitmesn :)

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    diyorumm ben dogru yolladıgım o zaman tşklerr bu bilgiler gercekten cok dogru hele bu canım lafı hakkında dediğine cokk katılıyorum tşklerr güzell bilgilerr ...

8. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

aynen katılıyorum.benim içinde geçerli eşler arasında sevmediğim bir kelimedir.klişe

9. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben esime sinirli oldum zaman ismiyle hitap ederim hemen davayi cakar ne yaptim gene ben diyip durur:)

deniz.0626 bunu beğendi.
  10. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aslında en güzel anlamlardan biri canım kelimesinde gizli fakat herkese kullanılıyor hiç tanımadığımz insan için bile çıkıyor ağzımızdan .bu da o kelimenin özelliğini yitiriyor. bence bu içlerinden en güzeli erkeğimm:) direk yumuşama modu:D:D:D

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben baştan sona diom hatta ve hattaa daha çookk şey diomm bıkmıştır eminim :D :D Süper konu tatlım thanks

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaratıcılığınızı kullanın ve ara ara bambaşka duyulmadık sözlerle onu mest edin Melek'ler :))))) Ne diyeceğiiz size kalmış :D

Paylaşım için tşkler tatlım, bu sözlere evet bür çok erkek bayılıyor :D

13. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

haklısın ***** bayılıyolar
    başta bu kelimeleri kullanıyodm bıkmıştı galiba sonra artık zaman geçince ismiyle hitab ettm sen artık sevmiyosn beni demeye baladı ama genelde o kullanır bu kelimeleri bana

14. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu sözler ve benzerini kullanmayınca küsmüyüz diye baskı yapıyo

15. bahtsızım

bahtsızım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullANıyorm hiçbi değişiklik yok malesef

Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi erkek ruhunuza hitap eder?

Hangi erkek ruhunuza hitap eder?

* Duygusal bir film seyrederken sizin ağlamanıza aldıran hatta o da etkilenen. * Hüzünlü sahnelerde dalga geçen; hatta sizin duygulanmanıza bile gülen. * Doğum gününüzde size sürpriz yapıp, elinde çiçeklerle gelen ve başbaşa güzel bir akşam yemeği için en sevdiğiniz restoranda yer ayırtan. * Doğum gününüz için iki konser bileti alıp, bir de arkadaşlarını çağıran. * Onun için...
  2. böyle erkeklerle  ÇIKILMAZ

böyle erkeklerle ÇIKILMAZ

No 1: Kıro Nerede rastlarsın? Plajda, havuzda, lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüste, vapurda... Kısacası heryerde! Özellikle de İstanbul sokaklarında! Nasıl tanırsın? Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü...
  3. erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğe hitap sözleri erkeklere hitap sözleri erkeğe şekilleri erkeklere şekilleri nasıl edilir Erkekler bu sözlerle hitap edilmesinden hoşlanıyorlarmış.Varsa sizde de değişik hitaplar paylaşın melekler:) 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir) 2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)...
  4. Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

erkeklerin sevdiği şarkılar erkeklere güzel hitaplar erkeğe güzel hitaplar erkeklere erkeklerin en çok sevdiği Eşinize, sevgilinize nasıl hitap ediyorsunuz bilmiyoruz ama bildiğimiz tek şey Melek'ler, erkekler bu hitap kelimelerine bayılıyormuş:) Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar nelermiş; buyrun öğrenelim, işin sırrını çözelim Melek'ler:) Hayatım, Ömrüm, Dünyam:Bu hitaplar...
  5. Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Bir Erkeği Çileden Çıkartmanın En Etkili Yolları bakın bakın lazım olur melekler... Erkekleri sinirlendirmek kadınların en uzman oldukları konular arasında aslında. Bunu kimi zaman bilmeyerek yapıyor olsak bile, çoğu zaman aslında erkekleri nelerin çileden çıkarttığının farkındayız. Kalplerini kazanmak çok kolay gibi görünse bile, bir erkeği kendinden soğutmakta o kadar kolay. En çok...

Sayfayı Paylaş