gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

erkeğinizi eritmenin yolları

Konu, 'Kadınca' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

erkeklere güzel görünmenin yolları erkeğe güzel görünmenin yolları erkeklere çekici etkileyici şirin işte size sevgilinizi eşinizi eritmenin ona güzel görünmenin cezbetmenin bazı ip uçlarını burada bulabilirsiniz.....
    Erkekleri etkilemek için kadınların tercih ettikleri belli başlı davranışlar vardır. Bunların başında randevular için özene bezene süslenmek veya erkeklere şirin lakaplarla seslenmek gibi klasik davranışlar gelir. Ama işin gerçeği, kadınların hepsi erkeklerin aslında hangi kadınsı davranışlardan etkilendiğini merak eder ve bu konudaki önerileri asla gözden kaçırmazlar. Erkekleri kimi zaman şirin, kimi zaman seksi, kimi zaman çılgın veya uyumlu davranışlarınızla siz de büyüleyebilirsiniz. Yazıyı okuduktan sonra gözlemlerimizin doğruluğuna siz de inanacaksınız.

1- Her ne kadar dudak parlatıcılarının yapışkanlığından şikâyet etseler de, ıslak görünümlü parlak dudaklar erkekleri cezbeder.

2- Çoğu erkek kadınların çantalarında taşıdıklarıyla dalga geçse de her duruma yönelik eşya taşımaları onları çok etkiler.

3- Erkeklerin çoğu evlerinde düzensizdir. Evlerini düzene sokan kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir.

4- Bahaneye gerek duymadan sadece aklınızdan geçtiği için telefon etmeniz, kendi içlerinde itiraf edemeseler bile erkekler için etkileyicidir. Bu, onu düşündüğünüzü belli edecek özgüvene ve samimiyete sahip olduğunuz anlamına gelir.

5- Kadınların yumuşak ve mis kokulu elleri erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Ellerinizin her zaman bakımlı ve mis kokulu olmasına dikkat edin.

6- Kadınların koruyucusu gibi hissetmek erkekler için gurur verici bir davranış olduğundan, etkileyicidir.

7- Bakım için tonlarca para döktüğünüzden yakınsalar bile, kadının bakımlı olması erkekleri etkileyen en önemli faktörlerin başında gelir.

8- Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz.
    9- Kadınların bakımlı olmalarına dikkat ettikleri kadar, sade ve doğal olmalarına da dikkat ederler. Abartılı makyajlar veya giysiler, sade ve doğal haliniz kadar onları etkilemeyecektir.

10- Yaşantısının her alanında başarılı, ne istediğini bilen ve yardım sever kadınlar erkekleri cezbeder.

11- Çocuklarla iyi anlaşan ve onları seven kadınlar erkekleri etkiler.

12- Birçok erkek, gömleğini veya tişörtünü kadınların üzerinde görmekten çok hoşlanır.Before the Storm

13- Bazı erkekler, kadınların tırnaklarına özenle oje sürmesinin çok estetik ve etkileyici olduğunu düşünür.

14- Özel eşyalarını emanet ederek onlara duyduğu güveni belli eden kadınlar, erkekleri etkiler.

15- Her ne kadar kokulu mumlardan, ambiyanstan anlamıyor gibi gözükseler de birçok erkek böyle şeyleri baştan çıkartıcı bulur.

16- Bazen, erkeklerin kadınlarla kasten inatlaştıklarını unutmamak gerekir. Kimisi inatlaşan kadınları çok çekici bulurken, kimisi de çocuk gibi küsen kadınları çok şirin bulur.
    17- Bacakları ve kalçayı her ne kadar çekici gösterse de çok yüksek topuklar sanıldığının aksine erkeklerin ilgisini fazla çekmiyor; özellikle de üzerlerinde durmakta zorlanıyorsanız.

18- Erkeklerin kalbine giden yol, boğazlarından geçer. Özenerek hazırladığınız yemekler, onlar için vazgeçilmez olmanızı sağlayabilir.

19- Eleştirmelerine rağmen kadınların duygusallıklarını yansıtabilmeleri onlar için önemlidir çünkü hiçbir erkek duygularını rahatça ifade edemez.

20-Giyimlerinden, yemeklerine kadar onlara özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. Bu, ilişkilerine ne kadar özen gösterdiklerinin bir işaretidir.

karakuzu bunu beğendi.
  2. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    dikkate alıcam çok güzel olmuş

3. hayaleto

hayaleto Forum Okuru

işe yarıyormuu hanımlar yazarmısınız lütfen acil

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    3- Erkeklerin çoğu evlerinde düzensizdir. Evlerini düzene sokan kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir. Tabiii canım :D

6. yildiz dirican

yildiz dirican Forum Okuru

Ben denedim nerdeyse her maddeyi evlenmeden **** yaptik 3ay sonra evlendik önceden yüzüme bile bakmazdi bence deneyin

7. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Yazınız için teşekkürler dikkate alacağım .:)

8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Baslik süper ama erkegi eritmek iyimis bu :hihi:

9. Gûmüş  Hümiş

Gûmüş Hümiş Forum Okuru

kesinlikle dogru kendimden biliyorum...
    Çok guzel yazmissiniz:)

10. elifongeren

elifongeren Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Kesinlikle her madde doğru!! :)

11. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
  12. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bence erkekleri sadece fiziksel anlamda etkilemenin yollarını aramak yerine, erkeklerin dilinden anlamayı iyi bilmek gereklidir. Kuşkusuz erkekler, hoş ve güzel kadınları çok beğeniliyorlar fakat erkekler için yalnızca güzellik yeterli olmuyor. Erkeğe karşı vücut dilini başarılı şekilde kullanmak şart! Çok güzel ve çok alımlı bir bayan olabilirsiniz ama doğru duyguyu erkeğin içine işleyemedikten sonra ne anlamı olur güzel olmanın ya da çok hoş görünmenin…

Uzun yıllar evli kalmalarına rağmen hala çok mutlu olan çiftlere rastlayabiliyoruz. Çocuk doğurup, vücudu bazı deformasyonlara uğrayan birçok kadına tapan kocalar var; ben bunu kadının kendini doğru şekilde ifade edebilmesine bağlıyorum. Kilolu ya da zayıf olmanın bir önemi yok. Herkes eşinin ya da sevgilisinin huyunu bilir; önemli olan her anlamda hitap edebilmeyi bilmektir.

13. EylüleCe_

EylüleCe_ Forum Okuru

Misler gibi kokmak şart arkadaşlar. Erkekler güzel kokuya dayanamaz. Ben 12 yıldır evliyim. Halen ilk günkü gibiyiz. Size biraz kendi formüllerimden bahsedeyim belki bazı arkadaşlara yararım dokunur.:D Bizim evde iki afacan çocuk var. Sabahtan akşama kadar onlarla uğraşıyorum fakat hiçbir gün kocam eve geldiğinde ona yorgunluğumu belli etmedim.;) Hep güler yüzle açtım kocama kapıyı; bakın bu son derece önemli, ciddiye alın lütfen.

Çocukların uyku saati çok önemli; Babalarıyla biraz oyun oynadıktan sonra uyku saatlerini bilirler ve yataklarına giderler. Çocukları uyku saatine alıştırdığım için eşim hayrandır bana.:rolleyes: Oğlanlar uyuduktan sonra, eşimle çayımızı yudumlarız saatlerce muhabbet ederek. Kumanda kavgası etmeyiz. Öpücüklerimi, dokunuşlarımı eksik etmediğim için televizyondaki program bile umurunda olmaz bizimkinin. :cool:;)

erkeğinizi eritmenin yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbeği eritmenin yolları

Göbeği eritmenin yolları

kalçaları eritmenin yolları kalça eritmenin yolları zayıfım ama göbeğim var göbeğim var vucuttaki yağları Eyvah, göbeğim var bikini bile giyemiyorum’ diyorsanız aşağıdaki önerilere kulak verin! Temmuz’un sonlarına geliyoruz. Ama siz hâlâ göbeğinizi eritemediğinizi düşünüp, bikini giymeye cesaret edemiyorsunuz. Halbuki şimdi başlayıp uygulayacağınız basit önerilerle, birkaç gün içinde sonuç...
  2. Göbeği hızlı eritmenin yolları

Göbeği hızlı eritmenin yolları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. erkekleri anlamdını kolay yolları

erkekleri anlamdını kolay yolları

arkadaşlar bne forumda aradım ama bulmadım bulursanız böyle bir konu lütfen söyleyin Erkekleri anlamak en az kadınları anlamak kadar zor.. Söyledikleri ile aslında size ne demek istiyor buyrun okuyup anlıyalım? 1. 'BEN BALIĞA ÇIKIYORUM' Anlamı: Elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içip denizde yüzen balıkları izleyeceğim' 2. 'BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY'...
  4. erkekleri sinir etme yolları

erkekleri sinir etme yolları

İlk defa bir konu açarken bu kadar çok mutlu oldum hahaha, şeytana uydum :eferin: ve size erkekleri SİNİR ETME :D yollarını sunmaya karar verdim...:çapkın: 1. Ilk önce askinizi ilan edin; onu da kendinize asik edin; sonra bir yanlislik oldugunu söyleyip geri çekilin. 2. Ilk önce, "ömrümün sonuna dek seninim" deyip kendinize baglayin. Daha sonra "Ask, sürdügü müddetçe...
  5. erkekleri tavlamanın yolları :)

erkekleri tavlamanın yolları :)

erkekleri tavlamanın yolları okulda erkek tavlama yolları Çok sevdiğiniz bir erkek var ve onu kendinize nasıl aşık edeceğinizi bir türlü çözemiyorsanız gelin biz sizlere biraz yardımcı olalım. Bir erkek nasıl tavlanır, erkekleri etkilemenin yolları nelerdir, bir erkeği nasıl kendinize aşık edersiniz hepsi bu yazımızda… * Onunla her istediğinde buluşmayın * Onun istediği yere...

Sayfayı Paylaş