gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Erkek adam nasil bilgisayar kullanir

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Erkek Adam -Delete+Enter Yapmaz, Direkt Shift+Del+Enter Yapar Tükürdügünü Yalamaz. -Gecenin Bi Saati oLsa bile Pc ' nin Karşısında Pijamayla Oturmaz.
    -Öyle Cicilibicili Windows Xp Teması Kullanmaz Windows Classic Kullanır.
    -Arama Yaparken Animasyonda Köpek Veya Sihirbaz yoktur Tesbih Çeken Siluet Wardır.
    -Windows Gezgi'nini Kullanmaz Ulaşmak İstedigi Klasörleri Kendisi Bulur...
    -IP'sini gizlemez.
    Bilgisayarcı kültürüne saygı gösterir. "Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım, Linux'ın hastasıyım" gibi sözleri ağzından düşürmez.
    -Görev zamanlayıcı kullanmaz, kafasına estiğinde defrag yapar
    -İnternette sörf yapmaz, olsa olsa tavla oynar.
    -Antivirüsle, spyware ile uğraşmaz. Gerekirse format basar
    -Sistemi eski de olsa onu hor görmez, sahip çıkar.
    -"Bilmiyordum yanlış yaptım PC bozuldu" demez. "Sinirlendim vurdum tekmeyi, bozuldu" der.
    -Markalı PC almaz, kendi PC'sini kendi toplar.
    -Sabit diskden, fandan, CPU'dan çıkan seslerle huzur bulur.
    -Fedakar olur, yaz sıcağında kendisi boncuk boncuk terlese bile vantilatörü kasadan içeri doğru tutar.
    -Dial-up'ında "save password" demez, tüm şifrelerini hatırlar hepsi de farklıdır.
    -USB'den kahve ısıtıcı kullanır. Mutfağa gitmez. Kahvesini yudumlarken kullandığı ICQ'sunda yazışacak birini bulursa, klavyeyi on parmak kullanmak için kahve tutacağı olarak DVD-ROM'unu kullanır.

takil.net

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkek adam nasil bilgisayar kullanir
    CPU hızına", "Windows'un ustasıyım, Linux'ın hastasıyım" gibi sözleri ağzından düşürmez

emegıne saglık:hhh::hhh::hhh::hhh:

Erkek adam nasil bilgisayar kullanir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerden nasil laf alinir?

Erkeklerden nasil laf alinir?

Kadin: Ben olursem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker) Kadin:...
  2. erkek adam böyle bilgisayar kullanır

erkek adam böyle bilgisayar kullanır

Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur. * IP'sini gizlemez. * Windows XPde bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların Yardım menülerini kullanmaz. * Bilgisayarcı kültürüne saygı...
  3. Bilgisayar nasil bozulur

Bilgisayar nasil bozulur

Evet Melekler Mekaninin güzel Melekleri yeni bir bilgisayara mi ihtiyaciniz var ve esiniz almiyor mu, yoksa eskisinden sıkıldınız ama yenisini almak icin bahane mi bulamiyosunuz, buyurun bakalim burda size bilgisayariniz bozmaya yardimci olacak bir kac bilgi :dil::dil::dil: Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın. Yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma...
  4. Bu adam nasil orda duruyor ???

Bu adam nasil orda duruyor ???

Net´de gezinirken bu resimlere rasladim... :abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo: Bence reklam kokan hareketler, sizce???
  5. Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

erkekler nasil kadinlari begenirler erkekler hangi kadinlardan hoslanirlar erkeklerin hoslandigi seyler erkekler neleri begenirler erkekler ne ister konulari burada melekler Sevgili Melekler, Erkekler ne ister? Erkeklerin çok fazla süslü, bakımlı ve makyajlı kadından haz etmedikleri gerçek. Peki, erkekler gerçekte ne ister? Erkeklerin hoşlandığı kadın modelinin genel geçer özellikleri vardır...

Sayfayı Paylaş