gebe
  1. güneş2

güneş2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Erkek Annelerine :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında güneş2 tarafından paylaşıldı.

Genç bir çocuk heyecanla annesine gelir ve âşık olduğunu, evlenmek istediğini ve tanıştırmak istediğini söyler. Ama sadece eğlence olsun diye eve 3 kız getireceğini ve annesinin evleneceği kızı tahmin etmesini ister. Ertesi gün 3 güzel kızla eve gelir. Otururlar, bir süre sohbet ederler. Bir süre sonra çocuk heyecanla annesine sorar 'Tahmin ettin mi' diye. Anne duraksamadan cevap verir: 'Ortadaki kızıl saçlı.' Oğlan hayretle annesine sorar: 'İnanılmaz, nasıl bildin?' Anne cevap verir: 'Bir tek ondan hoşlanmadım..'

Erkek Annelerine :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Hadi'leyen anneler unutkan erkekler...

'Hadi'leyen anneler unutkan erkekler...

Büyüklerin tüm davranışlarında,çocukluk yıllarının izlerine rastlamak mümkün. Bugünün işini yarına bırakan erkeklerin geçmişinde de, "Hadi"leyen anneler var. Çocuklara çok sık "hadi" dendiğinde ileride ya telaşlı, her an bir şeyi kaçıracakmış gibi koşturan aceleci yetişkinler, ya da bugünün işini yarına bırakan "unutkan büyükler" haline geliyorlar. Tembellik...
  2. Erkek, gözyaşı katili mi anne?

Erkek, gözyaşı katili mi anne?

ERKEK, GÖZYAŞI KATİLİ Mİ ANNE? İlk özgür çığlığı, rahminden çıkıp, dünyaya merhaba dedikten hemen sonra attım anne. Ve son özgür (saf olmasa da) gözyaşlarımı çok uzaklarda, ergenlik çağımın hemen başında terk etmek zorunda kaldım. Bir erkektim artık anne. Güçlüydüm. Güçlü olmak zorundaydım, "karılar gibi" zırıldayamazdım. Elalemin maskarası olamazdım. Kız bile vermezlerdi...
  3. Erkek çocuğuna sahip annelerin işine yarayacak ip uçları

Erkek çocuğuna sahip annelerin işine yarayacak ip uçları

erkek çocuğa sahip olmak annesiyle öpüşen çocuk Erkek ve kız çocuğunun farklılığını büyüten anneler bilirler. Hem ruhsal hemde biyolojik yönden olan bu farklılık anneleri biraz bunaltıp,zorluyor. Ama onları iyice tanıyıp,onların ne düşündüğünü bilip,ona göre davranırsak bu bizim işimizi dahada kolaylaştırır.Bende iki erkek çocuğu annesiyim.Benim gibi erkek çocuğuna sahip anneler için erkek...
  4. Erkek çocuğu sahibi anneler bunlara dikkat

Erkek çocuğu sahibi anneler bunlara dikkat

erkeklerde memede acı Ergen die bildiğimiz gelişme çağındaki çocuklarımız nede tuhaflaşırlar birden değilmi ??
  5. Kız çocukların velayeti anneye erkek çocuklarınki babaya mı veriliyor?

Kız çocukların velayeti anneye erkek çocuklarınki babaya mı veriliyor?

Eğer boşanırsak çocukları kim alır? Kız anneye, oğlan babaya düşermiş, doğru mu? Çocuk sayısı birden fazla olursa anne ve babaya paylaştırılır mı? Bu konuda yasa ve uygulamalar neler söylüyor bize kısaca bir göz atmakta yarar var. Velayet hakkı; çocuğun korunmasını sağlamak için onun şahsı ve malları üzerinde ana babanın sahip oldukları görevlerin, hakların ve yetkilerin tümüdür. Çocuk...

Sayfayı Paylaş