gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Erkek Annesi Olmak Ne Demek?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı erkek annesi olmak hakkında bilgilere yer vermektedir. Bende üç erkek annesi biri olarak aşağıda ki yazının son noktasına kadar katılıyorum. Küçükken onları korumak adına elinizden geleni yaparsınız. Doyasıya sever, öper ve vakit geçirirsniz. Hani derler ya büyüdükçe dertleride çoğalıyor diye. Gerçekten çocuklar büyüdükçe kendi bildiklerini okumaya başlıyorlar. Ha birde son yıllarda gençlerde bir ergen havası var. Aman dokunmayın ergenime gariptir hesabı hadi bakalım gelde bir laf söyle söyleyebilirsen:shootout:

Allah hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize...Herşey onlar için..Şu an benim en büyük oğlum ergenlik döneminde, hatta bugünlere ilk kız arkadaşı bile olmuş havalarda uçuyor, gözlerinin içi gülüyor. Bizi dinliyormu hayır...Üzerine gitmiyorum ama elimden geldiğincede yanlışı doğruyu onunla oturup konuşmaya çalışıyorum. Tabiki şimdi ben anlamaz hepimz öyle değilmiydk. Büyüklerimiz bizle nasihat babında konuştuğu zaman bir kulağımızdan girer diğerinden çıkardı. Yine kendi bildiğimizi okurduk. Zaman geçtikçe hayat bizi özellikle acıları ile yoğurdukça işte o zaman anne ve babamızın bizim hep iyiliğimizi istediğini anladık..Özellikle de anne baba olunca bunu çok daha iyi anladık.:)

Tüm erkek annelerine gelsin bu yazımız...Şimdi doyasıya öpün koklayın sevin sarılın..Ergenlik dönemn de bunu çünkü çok fazla yapamıcaksınız:hıms:

Erkek annesi olmak ne demektir…? Bir kere en başta çocuğunun fiziken sana benzemeyeceği gerçeğini kabullenebilmek demektir. Hayatta bilmediğin bazı şeyleri ona öğretmek, çocukluğunda hiç oynamadığın oyun ve oyuncakları ona öğretmek; birlikte araba sürmek, otoparklar inşa etmek, hatta araba marka ve modellerini onunla öğrenmek demektir. Oğlunun hayatındaki ilk kadınken, büyüdükçe başkalarının da ol
    acağını bilip o günlerin hayallerini kurmak, seni çok sevip örnek alırken ona bazı şeyleri neden senin gibi yapamayacağını anlatabilmektir. Oğlunla yapışık ikiz gibi dolaşmaktır. Eşin için, hayatında bu kadar çok sevebileceğin başka bir erkek yok diye düşünürken, sana aksini ispatlarcasına çıkıp gelen bu küçük prense deliler gibi aşık olmak, sevgini içinde taşıyamayıp durmadan hüngür şakır ağlamak, koklamaya öpmeye doyamamak, dokunmaya kıyamamak demektir. Erkek annesi olmak… İçindeki erkeği keşfetmektir onunla. Bunca yıldır ‘kadın’ken ve daha yeni ‘anne’ olmaya alışırken, bir de ‘erkek’ olmak… ona en iyi dost, en iyi öğretmen, en delikanlı arkadaş, en sert koruma olmak… Erkek annesi olmak… Onunla büyümek onunla güzelleşmektir..Fakat olgunluk, ergenlik, ‘erkeklik’ evresinde sarılıp öpememek, uzaktan sevmektir Erkek annesi olmak ...

TİTAN bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Benim oğlum simdiden bana anne sen git bulaşık yıka veya nebileyim sen bilmiyosun gibi laflar sarf ediyooo daha 4,5 yaşında dil papuc gibi araba markaları öğrenmek konusu doğru şimdiden başladık hatta gemiye araba bindirme oyunu oynuyoruz tüm taksi tır kamyonlarını gemiye bindirmek için sıralıyoruz ergenlik çağına gelince ne olur henüz yaşamadım ama müdahale edemeyeceğim şeyler olduğunu biliyorum

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Zamane çocukları işte:) Evlerimize kadar giren teknolojinin faydaları olduğu kadar zararlarıda ne yazık ki oluyor. Ben hatırlarım da benim çocukluğumda doğan bebeklerin gözleri yaklaşık kırk gün açılmazdı sürmeler çekilirdi gözlere öyle kimseye de göstermezlerdi. Şimdi öyle mi ya bebekler doğar doğmaz gözler faltaşı gibi birkaç gün sonra seni izlemeye ble başlıyorlar:D:D Allah hayırlı evlatlar nasip etsn cümlemize acılarını göstermesin

AYŞEDEN ve TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çok harika bir paylaşımdı Mawim :kiss:
    Ben de iki erkek evlat annesi olarak onların her geçen gün büyümelerini, öğrenmelerini görmek, gelişmelerini izlemek şansına sahip olduğum için Allah'a şükrediyorum. Büyük oğlum küçükken annem bana o senin en yakın arkadaşın olacak derdi, hakkı varmış. Büyük oğlum şu anda en yakın arkadaşım benim. Herşeyi paylaşıyoruz. Bazen özeliyle ilgili ayrıntıları anlatmak istemiyor, fazla üstüne düşmüyorum, onu bekliyorum, nitekim zamanı gelince kendi geliyor yanıma :) Arkadaşlarım olması yanında en büyük yardımcılarım üstelik onlar benim. Kız evlat ta olmayınca tüm iş güç benim üstüme kalıyor sanmayın, haftasonları temizliği beraber hallediyoruz. :)

Ama şu bir gerçek ki, küçükken bol bol öpün, yaş geçtikçe aklınıza estiği gibi şapır şupur öpemiyorsunuz :D:D Canlarının istemesi gerekiyor :oppucuk:

MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın cnm. Sana yardımcı olmaları çok iyi benim büyük oğlandan bu konuda tık yok ama ikinc oğlum şu an 8 yaşında ve o benim evimin erkeği diyebilirim. Ne bebeklkte nede şimdiye kadar beni ve bizi üzmedi. Hatta ikizlere hamileyken başıma tam bir erkek kesiliyordu. hahaha Bana bir poşet bile taşıtmıyor senin karnında bebekler var ver bana ben erkeğim taşırım derdi yavrum zorla alırdı elimden o kadar poşeti vermek istemezdim ama gelde anlat. Bebişlerimi onla birlikte büyüttük diyebilirim benim elim kolum kanadım oldu yeri geldi sabahladı benimle...En büyük oğlum da ne yazık ki bu tür beceriler yok onun kafası başka şeylere çalışıyor :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah iyi günlerini göstersin Mawim, hepsinin güzel yanları başka başka işte. :D:D Allahtan ikisi de bana son derece yardımcı ama ufağım daha bir tertipli, düzenli :D:D Hep söylüyorum yüz tane kıza değişmem hiçbirini :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Amin ecamin canım ben de ikinci oğlum olduktan sonra senin dediğinin aynısını derdim. Milyon kıza değişmem diye o benim sürmeli kara kaşlı kara gözlü koyunummm erkeğimm:D:D Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguları olanlarada uzun ömürler versin acılarını göstermesin

TİTAN bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aminn cümlesiyle inş aminnn :hıms:

MaWiM bunu beğendi.
  9. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Amin canım

MaWiM bunu beğendi.
  10. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    oglum suan 7 yasinda,okula birakirken asla öptürmez.bikeresinde benim biraz canim sikkindi bana nedese begenirsiniz-anne sen git alisveris falan yap,kafani bir dagit- ya melekler benimki harbi erkek....anne sen korkma ben varim diyor:)bunu derken daha 4yasindaydi...

AYŞEDEN bunu beğendi.
Erkek Annesi Olmak Ne Demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Annesi oLmak

Erkek Annesi oLmak

Bir erkeğin annesi olmak... Erkek ve kız çocuklarının hem biyolojik hem de ruhsal açıdan birbirlerinden oldukça farklı olması işinizi biraz daha zorlaştırıyor. Bu nedenle erkek çocuklarının neler hissettiğini ve onlara karşı nasıl davranılacağını bilmekte yarar var. Bu bilinmezlik içinde bocalamamak için onları daha iyi tanımalısınız. İşte size erkek çocukları hakkında işinize çok yarayacak...
  2. Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek ve kız çocuklarının hem biyolojik hem de ruhsal açıdan birbirlerinden oldukça farklı olması işinizi biraz daha zorlaştırıyor. Bu nedenle erkek çocuklarının neler hissettiğini ve onlara karşı nasıl davranılacağını bilmekte yarar var. Bu bilinmezlik içinde bocalamamak için onları daha iyi tanımalısınız. İşte size erkek çocukları hakkında işinize çok yarayacak ipuçları: Erkek çocukları,...
  3. Bir erkeğin annesi olmak

Bir erkeğin annesi olmak

erkek annesi olmak video Erkek ve kız çocuklarının hem biyolojik hem de ruhsal açıdan birbirlerinden oldukça farklı olması işinizi biraz daha zorlaştırıyor. Bu nedenle erkek çocuklarının neler hissettiğini ve onlara karşı nasıl davranılacağını bilmekte yarar var. Bu bilinmezlik içinde bocalamamak için onları daha iyi tanımalısınız. İşte size erkek çocukları hakkında işinize çok yarayacak...
  4. abat olmak nedir ne demektir

abat olmak nedir ne demektir

Abat olmak nedir arkadaşlarım anlamı nedir ne manaya geliyor bu kelime. Teşekkürler.
  5. Rüyada Gelin Olmak Ne Demek ?

Rüyada Gelin Olmak Ne Demek ?

Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmanın Tabiri Nedir Geceleri gördüğümüz birbirinden ilginç rüyaları tabir ettirmeye çalışırız melekler :) İşte bu rüyalardan gelin olmanın tabirini sizlerle paylaşıyoruz, hayırdır inşaallah :) Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmanın Tabiri Nedir Rüyada gelin yada güveyiolduğunu görmek evlenmeye iyive kazancı bol işlere...

Sayfayı Paylaş