Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

gönülçelen35

Yeni Üye
Üye
Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?
kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son noktaya gitmemek şartıyla.napmam lazım onu kırmak istemiyorum her seferinde reddedince kendimi kötü hissediyorum.bigün pes edip benden uzaklaşıcak diye korkuyorum.sizce bu durumu ona nasıl ifade etmeliyim?:(

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son noktaya gitmemek şartıyla.napmam lazım onu kırmak istemiyorum her seferinde reddedince kendimi kötü hissediyorum.bigün pes edip benden uzaklaşıcak diye korkuyorum.sizce bu durumu ona nasıl ifade etmeliyim?:(

canım aramıza hoş geldin...öncelikle ilişkilerde normal olan bir kaç şey vardır zaten elini tutmak sarılmaj öpmek v.s ki bunları da yapıyosunuzdur zaten...tam olarak ne istiyor ki senden??? Ama bana sorar isen seviyosa sınırlarını zorlamamalı...herşey yerinde ve zamanında güzeldir...sevdiğin için ilerde pişman olabileceğin bir yanlışa sürüklememelisin kendini...hayatta herşey nasip kısmet bazen herşeyin hiçbirşeyin olabiliyo...bunları da düşün derim ben...umarım yardımcı olabilmişimdir...

tatlım gelın ata bınmıs ya nasıb demıs bence sınırlarını asmaman ılerıkı hayatın ıcın cok önemlı seven ınsan herseyınle sevsın sınırlarınla kurallarınla bunu onunla konusarak asabılırsınız bence

öncelikle çok teşekkür ederim yorumlarınız için.el ele tutuşmak sarılmak öpmek bunlar var zaten ama işin daha ilerisi ******lik açısından bazı istekleri var ve ben bundan korkuyorum işte.22 yaşındayım ve ilk sevgilim bu.ayrıca ciddi de düşünüyoruz yani en azından erkek arkadaşım evlilikten kaçan yapıda biri değil aksine o benden daha çok hayal kuruyo bu konuda.okul bitsin şöyle yaparız böyle yaparız falan diye bahseder hep.ailelerimizde biliyo ilişkimizi.******lik konusunda da bana hak verdiğini söylüyo ben zaten tmamen bi birliktelik istemiyorum evlenmeden diyo ama anlayın işte kızlar açıkça yazamıyorum şuan.istediği şey öpüşmekten de ilerisi.ben de bunu hem erken bulduğum için hemde yapmamam gerektiği için istemiyorum.daha öncede böyle bişey yaşamadım çünkü.ama izin vermediğim için benden uzaklaşabilceği düşüncesi aklıma geliyo.sonuçta her erkeğin bazı ihtiyaçları var ve sevgilisi olduğum için benimle yaşamak istiyo.bende çaresiz kaldım işte:(

ona uygun şekilde anlat deki bn böyleyim namuslu bir kız arıyorsan bnm de ama eğer bu hatayı sende yaparsam başkalarındada yaparım de lütfen beni anla de....
yani her erkek bu laflar karşısında inanır...eğer seviyorsa

klasik bir söz olacak ama insan sevdiği kişiye dokunmaya kıyamaz senin ki birazcık nefsine hakim olamıyor anlaşılan ama sen bunları yapmadığın için kendini kötü hissetme açık açıkta dile getir bunda kötü birşey yok sonuçta istemiyorum bu kadar yakın olmayı o da anlayışla karşılamak zorunda en azından sevdiği kişiyi ben öyle düşünüyorum ayrıca erkekler bu konuda herşeyi isterler ama önlerine ket vurması gereken uyarmamız gereken kişilerde biz kzılarız canım ona göre haraket etmeni tavsiye ederim

kardeş ben bir erkek olarak diyebilrim ki sonu ne olursa olsun yapmayın düşündüğünüz istediğiniz o şeyi yasak elmayı yemesi herzaman tatlıdır ama onu çıkarması çok acı olur. eskilerin bir sözü vardır 10 dakikalık erkeklik adama kırk yıl karılık yaptırır derler. gelin siz en iyisi herşeyi tadında yaşayın biterse bile güzdel hatırlayacak bişeyleriniz olur

Geri