gebe
  1. gönülçelen35

gönülçelen35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında gönülçelen35 tarafından paylaşıldı.

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son noktaya gitmemek şartıyla.napmam lazım onu kırmak istemiyorum her seferinde reddedince kendimi kötü hissediyorum.bigün pes edip benden uzaklaşıcak diye korkuyorum.sizce bu durumu ona nasıl ifade etmeliyim?:(

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canım aramıza hoş geldin...öncelikle ilişkilerde normal olan bir kaç şey vardır zaten elini tutmak sarılmaj öpmek v.s ki bunları da yapıyosunuzdur zaten...tam olarak ne istiyor ki senden??? Ama bana sorar isen seviyosa sınırlarını zorlamamalı...herşey yerinde ve zamanında güzeldir...sevdiğin için ilerde pişman olabileceğin bir yanlışa sürüklememelisin kendini...hayatta herşey nasip kısmet bazen herşeyin hiçbirşeyin olabiliyo...bunları da düşün derim ben...umarım yardımcı olabilmişimdir...

gönülçelen35 bunu beğendi.
  3. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    tatlım gelın ata bınmıs ya nasıb demıs bence sınırlarını asmaman ılerıkı hayatın ıcın cok önemlı seven ınsan herseyınle sevsın sınırlarınla kurallarınla bunu onunla konusarak asabılırsınız bence

4. gönülçelen35

gönülçelen35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle çok teşekkür ederim yorumlarınız için.el ele tutuşmak sarılmak öpmek bunlar var zaten ama işin daha ilerisi ******lik açısından bazı istekleri var ve ben bundan korkuyorum işte.22 yaşındayım ve ilk sevgilim bu.ayrıca ciddi de düşünüyoruz yani en azından erkek arkadaşım evlilikten kaçan yapıda biri değil aksine o benden daha çok hayal kuruyo bu konuda.okul bitsin şöyle yaparız böyle yaparız falan diye bahseder hep.ailelerimizde biliyo ilişkimizi.******lik konusunda da bana hak verdiğini söylüyo ben zaten tmamen bi birliktelik istemiyorum evlenmeden diyo ama anlayın işte kızlar açıkça yazamıyorum şuan.istediği şey öpüşmekten de ilerisi.ben de bunu hem erken bulduğum için hemde yapmamam gerektiği için istemiyorum.daha öncede böyle bişey yaşamadım çünkü.ama izin vermediğim için benden uzaklaşabilceği düşüncesi aklıma geliyo.sonuçta her erkeğin bazı ihtiyaçları var ve sevgilisi olduğum için benimle yaşamak istiyo.bende çaresiz kaldım işte:(

5. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ona uygun şekilde anlat deki bn böyleyim namuslu bir kız arıyorsan bnm de ama eğer bu hatayı sende yaparsam başkalarındada yaparım de lütfen beni anla de.... yani her erkek bu laflar karşısında inanır...eğer seviyorsa

6. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    klasik bir söz olacak ama insan sevdiği kişiye dokunmaya kıyamaz senin ki birazcık nefsine hakim olamıyor anlaşılan ama sen bunları yapmadığın için kendini kötü hissetme açık açıkta dile getir bunda kötü birşey yok sonuçta istemiyorum bu kadar yakın olmayı o da anlayışla karşılamak zorunda en azından sevdiği kişiyi ben öyle düşünüyorum ayrıca erkekler bu konuda herşeyi isterler ama önlerine ket vurması gereken uyarmamız gereken kişilerde biz kzılarız canım ona göre haraket etmeni tavsiye ederim

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kardeş ben bir erkek olarak diyebilrim ki sonu ne olursa olsun yapmayın düşündüğünüz istediğiniz o şeyi yasak elmayı yemesi herzaman tatlıdır ama onu çıkarması çok acı olur. eskilerin bir sözü vardır 10 dakikalık erkeklik adama kırk yıl karılık yaptırır derler. gelin siz en iyisi herşeyi tadında yaşayın biterse bile güzdel hatırlayacak bişeyleriniz olur

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Kızlar selam bende oyuncu olmak isteyenlerdenim. Hangi özellikler gerekiyor oyuncu olmak için, bunun için oluşturulmuş ajanslar var mı ( bu arada istanbuldayım arkadaşlarım ) yada liseden sonra hangi üniversiteye gitmek gerekiyor. Bana bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerçekten de oyuncu olmak zor mu ?
  2. Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

ileri anne yaşı,ileri anne yaşı ve gebelik, Sevgili melekler bazen yaşımız ilerlemesine rağmen anne olmak o duyguyu yaşamak isteriz.Çünkü bazen ilerleyen yaşlarda evlenen evlenmekte geç kalmış bir çok arkadaşımız var.Ve merak edebilir siniz anne olmak istiyorum yaşım bunun için ideal mi ben anne olabilir miyim diyebilirsiniz.Şimdi konumuzda buna yer verelim..Unutmayalım ki anne olmak her...
  3. Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Merhaba melek ablalar :) Ben 14 yaşındayım ve öğretmen olmak istşiyorum. Hangi okullara gitmem lazım?
  4. Erkek bebek istiyorum ne yapmalıyım

Erkek bebek istiyorum ne yapmalıyım

Bir bebek sahibi olmak bazen yıllar alsa da bazen de kısa bir sürede hamilelik gerçekleşebiliyor. Eğer anne ve babanın herhangi bir sağlık sorunu yoksa gebelik istendiği zaman gerçekleşebiliyor. Tabi en başta Allah'ın izni ile demek en doğrusu olacaktır. Şu unutulmamalıdır ki bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun öncelikle önemli olan bebeğinizin sağlığı ve hayırlı bir evlat olmasıdır. Ama...
  5. İntihar etmek istiyorum ama yapamıyorum

İntihar etmek istiyorum ama yapamıyorum

Hiç sizde de oldu mu ? Yaşamdan sevk almadığınız psikolojinizin bozulduğu oldu. Mutsuzum ben... Her kadın gibi bende mutsuzluk yaşıyordum ara ara Polyannacılık onyanarak kendime küçük uğraşlar bularak mutsuzluğumu biraz olsun azaltmak için oyunlar oynuyordum kendi kendime. Ama hayatta hep birşeyler eksik, bir türlü gelmiyor doldurmuyor yerini de birşey. Bencilsin diyebilirsiniziz bana para...

Sayfayı Paylaş