gebe
  1. sudeee

sudeee Forum Okuru

Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sudeee tarafından paylaşıldı.

ben birisinden birazik hoslaniyorum yakisikli sayilir yani aslinda hoslaniyorum acik konusmak gerekse konusmakta istiyorum ustelik kendiside benden hoslanmis beni guzel buldugunu felan soylemis kuzeni soyledi bana benim hakkimda boyle dusundugunu ama hernedense salakmidir nedir benimle konusmuyor kuzeni utangac oldugunu ve benimle ondan konusamadini soyledi tamam o zaman ben konusuyum dedim internette selam yazdim kendiside bena selam yazdi sonra biraz konustuktan sonra o bana bise sordu bende ona aynisini sordum ama cevap yamadi cok onemli bise sormadim off salak valla neyapsam bidaha konusmayimmi???

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sırf utangaç olduğu için ona bu sözleri sarfedemezsin.Kötü birşey değil bu sonuçta.

Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler daha utangaç

Erkekler daha utangaç

utangaç erkekler dolunay kadıoğlu Erkekler daha utangaç “Cinsel işlev bozukluğu” sorunuyla başvuran erkekler, kimliklerini gizli tutuyor. Yüz yüze görüşmek yerine “telefonu” tercih ediyorlar Ankara’nın ilk ve tek “Cinsel Sağlık Eğitim ve Danışma Merkezi”ne yapılan başvurular, başkentli erkeklerin ne kadar “utangaç” olduğunu gösterdi. “Cinsel işlev bozukluğu” sorunu ile merkeze başvuran...
  2. ya erkek arkadaşıma ne alıcam

ya erkek arkadaşıma ne alıcam

kızlar erdemin yani erkek arkadaşımın dogum günü var 1 hafta sonra ve ben ne alıcagımı bilmiyorum arkadaşalr ne alabilirim sadmin sen erkeksin sen bilirsin bana yardım edin ne alıcagımı bilmiyorum kızlar hadi lütfennnnnn:grev::18:
  3. Erkekler en çok neden utanır ???

Erkekler en çok neden utanır ???

erkekler neden utanır Meleklerim erkeklerin en çok hangi konuda utandığını biliyormusunuz bilmiyorsanız eğer gelip hep birlikte öğrenelim ona göre önlemlerimizi alalım :) :) Onların açıklamaktan çekindiği en önemli problem… Bir yanda kariyer yapma arzusu, diğer yanda kişisel ve ekonomik nedenler çiftlerin çocuk sahibi olma planlarını erteletiyor. Yaş ilerledikçe yumurta rezervinin ve...
  4. Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

selam ben azerbaycanandan yaziyorum arkadaslar benim esim turk ben onu cook ama cok kiskanyorum ama o beni kiskanmiyor belkide bana oyle geliyor.ama ben ondan sordum beni niye kiskanmiyorsu didiki kim soylemis evden disari cikmadin icin kiskanmiyorum ama hepde evdeyim beni sevmiyor diye dusunuyorum
  5. çok utangacım ne yapmalıyım

çok utangacım ne yapmalıyım

Bir ortama girsem biri bana birşey dese anında kıpkırmızı oluyorum, benim gibi olan varmı ? Günün birinde bir erkek arkadaşım olsa ben ne yapacağım?Bu durumu nasıl aşarım ?

Sayfayı Paylaş