gebe
  1. rabissss

rabissss Forum Okuru

Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında rabissss tarafından paylaşıldı.

Hanimlar merhaba. Umarim yardimci olursunuz. Biz erkek arkadasimla yakinlastik eliyle cinsel organimi elledi ve biraz parmagiyla giris yapti. Daha sonra agrimdan dolayi doktora gittim tam batin ceken doktor kist gordu dis gebelik olabilir mi dedi. Sonradan eyvah dedim bu olay aklima geldi.erkek arkadasim yakinlasmadan once wcye gitmisti elinde bisey varmidir falan taktim kafaya. Kadin doguma gittim kistmis adet ol gel dedi. Adet oldum gittim kistim gecmis adetten sonra sayisiz idrar testi yaptim kan testi bile yaptirdim negatif. Artik o kadar korkuyorum ki sanki tum testler yanlismis gibi bugun bile test yaptim sabau negatif ben nasil kurtulucam bundan bi dahaki regl donemimi bekleyene kadar ohoo gerci bugun diger reglim geceli 17 gun oldu. Bisey olsa cikardi degil mi kafayi yedim artik erkek arkadasimi cok boguyorum bisey olsa beraber uzulelim ama yokki diyor

Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim???????mesajımı göremiyorum arkadaşlarım

hamilemiyim???????mesajımı göremiyorum arkadaşlarım

mesajimi nerde ve ne zaman gorucem yardimci olun telden giriyorum bulamiyorum Not:Mesajınızı yeni onayladık görebilirsiniz.
  2. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  3. Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik hemen sonra hamilelik testi yaptım negatif çıktı simdi adetim epey gecikti ama adet sancisi çekiyorum bu ne demek oluyo
  4. Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim
  5. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste

Sayfayı Paylaş