gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

erkekler için hediye önerileri, erkekler için hediye tavsiyeleri, erkekler için yılbaşı hediye önerileri Bayanlar için bir erkeğe hediye almak en zor kararlardan biridir. Görünüşte erkekler için çok fazla hediye seçenekleri yok gibi görünsede günümüz de farklı firmalar özellikle kişiye özel hediye seçenekleri ile birçok alternatif öneriler sunuyorlar. Öncelikle hediye almayı düşündüğünüz erkeğin sizin için konumu çok önemlidir. Eğer normal bir erkek arkadaşınız ise birazdan sizler için farklı hediye tavsiyelerinde bulunmak istiyorum. Ama eğer sizin için özel biri ise ona göre yine hediye seçeneklerini sizler için paylaşacam.

Yine klasik bir hediye seçeneği ile başlamak istiyorum. Özel günlerin hediye seçeneğinde bir nevi kurtarıcısı olan parfüm, gömlek, kravat v.s düşünebilirsiniz. Eğer çok yakın özel bir erkek ise ihtiyaçlarını ve zevk alanlarını da bilmeniz lazım. Maddi durumunuzu da göz önüne alarak eğer pahalı bir hediye düşünüyorsanız her erkeğin merak alanı olan elektronik aletler, cep telefonu, tablet gibi seçeneklerle onu mutlu edebilirsiniz. Çok sevdiği play station oyunu, traş takımı, soğuk günlerde ayağını sıcacık tutacak güzel bir terlik yada eşofman takımı yine seçenekler arasın da sayabilirim.
    Yine kişiye özel hediye seçeneklerini de piyasada bulmanız çok kolay olacaktır. Bulamadığınız hediye seçeneklerini ise internette farklı sitelerde şahsa özel olarar sipariş verebiliyorsunuz.
    erkekler icin hediyeler.jpg
    Önemli olan hediyenin maddi değeri değil sizin onu düşünmeniz ve onu özel hissetmesine neden olmanızdır. Her erkek kendisine hediye alınmasından mutlu olur. Pek duygularını belli edemeseler de bu durum böyledir.

yilbasinda_erkege_ne_hediye_alinir21.png

Melekler Mekanı.Com olarak tüm üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin şimdiden 2014 yeniyıllarını kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz. Nasıl bir yıl geçmesini istiyorsanız kalbinizde ki tüm dileklerinizin gerçekleşmesini temenni ederiz.

2. cikender

cikender Forum Okuru

3. mehmet baraçkiliç

mehmet baraçkiliç Forum Okuru

Yerinde olsam, en güzel hediye gümüştür,tesbih alabilirsin, gümüş yüzük alabilirsin ben olsam;
    gümüş yüzük alırdım.
    www.mehlikam.com'da çok güzel ürünler var tavsiye ederim.
    Ben aldım çok memnumum müşteriyle çok ilgileniyolar

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşime Sevgilime Ne Hediye Alsam Diyorsniz Buraya Melekler!!!!!

Eşime Sevgilime Ne Hediye Alsam Diyorsniz Buraya Melekler!!!!!

esime ne hediye alabilirim esime ne alsam esime nasil süpriz yapabilirim Hepimizin sordugu soru, esime / sevgilime ne hediyesi alsam, cok sira disi, yada komik hediye arariz bazen.... iste size bir kac öneri benden :) Sira disi bir Mauspedine ne dersiniz? Yada sesiniz kayid edebilgidiniz bir saat, her sabah sizin sesinizle uyanmasi icin.... Yada sarki söylemeyi seviyorsa, ona süngerden...
  2. yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

Yılbaşında sevgilimi dışarı çıkaracağım ve opna şık bir hediye almak istiyorum ama ne alacağım bilemedim. Yine mi parfüm ? Değişik fikri olan var mı acaba ?
  3. Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar, yılbaşı için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Daha önce ona yılbaşı kutlaması istemediğimi söyledim ama sürpriz yapacam ve hediye alacam ne alsam acaba, fikir verin bana ne olur :D
  4. Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

2014 yılbaşı hediye önerileri, 2014 yılbaşı hediyeleri, 2014 yılbaşı hediye seçenekleri Bizde özel günler hiç bitmez yanılıyormuyum:D:D Doğum günü, sevgililer günü evlilik yıldönümleri v.s derken şimdide sayılı günlerin kaldığı 2014 yılbaşı günü geldi çattı. Şimdiden kız arkadaşınıza sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için bir takım hediye önerilerimiz olacak. Öncelikle...
  5. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

yılbaşı hediyeleri, yılbaşı hediye seçenekleri, yıbaşında kocama ne alsam, yılbaşıma eşime ne alsam, yılbaşında sevgiliye alınacak hediyeler, yılbaşı hediye önerileri Yeni bir yıla girmemize sayılı günler kala birçok kişiyi yılbaşında sevdikleri için hediye alma telaşısardı. Özel günler de alınacak hadiyeler kişilere göre değişik seçenekler gösterir. Hediyeyi alacağınız kişinin sizin için...

Sayfayı Paylaş