Erkek arkadaşımı telefonuma nasıl kayıt etsem ? | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Erkek arkadaşımı telefonuma nasıl kayıt etsem ?

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında dilek__ tarafından paylaşıldı.

1. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Erkek arkadaşım telefonumda neredeyse 2 senedir 'canım sevgilim' diye kayıtlı daha farklı, değişik bi şekilde kayıt etmek istiyorum ama aklıma bi türlü gelmio lütfen yardımcı olun bana ?

2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bunu kendin bulmalısın bnce cnm sonucta snn sevgilin insanın sevdiğine hitap sekli farklı olur

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ara tossbaaamm die yazdım :D

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hep ya herbişeyim yada tosunum diye kayıtlıdır bence buna sen karar ver :)

Erkek arkadaşımı telefonuma nasıl kayıt etsem ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Bilmiyorum paylaşmak istedim, bu 2. arkadaşı onun kurban giden, duanızı esirgemeyin bu tür şeyler için MM :cry: Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'deki gemi yangınında hayatını kaybeden itfaiye görevlisi iki Türk gencinden Burak Taçyıldız'ın ailesi cenazenin Sivas'a gelmesini bekliyor. Burak Taçyıldız, 2 yıl önce işsizlik nedeniyle memleketi Sivas'tan ayrılarak Abu Dabi'ye...
  2. Eşimin telefonunu nasıl dinlerim ?

Biraz kıskançmıyım bilmiyorum ama eşimin telefonunu dinlemek için tüm servetimi verirdim. İnanılmaz aşığım ona ve onun telefonunu iki günde olsa dinlemek istiyorum. Yahu bu mümkün mü ? Çok kıskancım çoooook :S Ne öneriyorsunuz bana
  3. kayıtları nasıl yapıcam

kayıtları nasıl yapıcam kayıt yaptırma konusunda bilgili arkadaşlarım ben kayıt yaptıracam ne yapim bana yardımcı un
  4. TVYO Nasıl Kayıt Olacağım ?

Bu konu; tvyo kayıt olma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TVYO bildiğiniz üzere tablet bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar ücretsiz canlı televizyon izleme platformu. Siz de TVYO'ya kayıt olmak istiyorsanız işte detaylar.. TVYO'ya kayıt olmak için TVYO ana sayfasına gidin ve kayıt ol butonunu tıklayın. Ardından bilgilerinizi girin ve TVYO'yu kullanmaya başlayın.
  5. Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

outlook kayıt olma outlook nasıl kayıt olunur outlook hesabı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi msn ve hotmail artık tarih oldu. Msn yerine Skype, hotmail yerine de artık outlook kullanıyoruz. Bu sayfamızda da kendine yeni bir outlook hesabı almak isteyenlere bunu nasıl yapacaklarını anlatacağız.. BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulaca. Microsoft hesabı daha...

Sayfayı Paylaş