Erkek arkadaşımı telefonuma nasıl kayıt etsem ?

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında dilek__ tarafından paylaşıldı.

1. dilek__

dilek__ Yeni Üye

Erkek arkadaşım telefonumda neredeyse 2 senedir 'canım sevgilim' diye kayıtlı daha farklı, değişik bi şekilde kayıt etmek istiyorum ama aklıma bi türlü gelmio lütfen yardımcı olun bana ?

2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye

bunu kendin bulmalısın bnce cnm sonucta snn sevgilin insanın sevdiğine hitap sekli farklı olur

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye

ben bu ara tossbaaamm die yazdım :D

4. Young bride

Young bride Banned

Bende hep ya herbişeyim yada tosunum diye kayıtlıdır bence buna sen karar ver :)

Erkek arkadaşımı telefonuma nasıl kayıt etsem ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kayıt

Hafıza (bkz.) proçesinin başlangıç safhası için kullanılan bir terimdir. Hatırlanacak şeylere önce algı alanı içinde selektif dikkat (bkz.) uygulanması gereklidir. Modern araştırmalara göre, bunlardan bazıları uzun süreli hafızaya aktarılmadan önce, başlangıçta kısa süreli bir depo sistemine geçmektedir. Hafıza testleri de bu kısa süreli yahut yakın hafızayla ilgilidir. Bkz. Akıl durumunun...
  2. İşkur'a nasıl kayıt olunur? Buyrun

işkur kayıt işkura kayıt işkur a nasıl olunur ol üye ol Biliyorsunuz arık herşey internet üzerinden yapılıyor.. Bu işlemlerden biride İŞKUR'a kayıt olmak. Bunu size madde madde anlatacağım.. 1) Öncelikle İŞKUR sitesine bu linkten giriş yapıyoruz. http://www.iskur.gov.tr/ 2) Siteye girdiğimizde resimde gösterdiğim yere giriş yapın. 3) Çıkan sayfada okla gösterdiğim yeri işaretleyin....
  3. TVYO Nasıl Kayıt Olacağım ?

Bu konu; tvyo kayıt olma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TVYO bildiğiniz üzere tablet bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar ücretsiz canlı televizyon izleme platformu. Siz de TVYO'ya kayıt olmak istiyorsanız işte detaylar.. TVYO'ya kayıt olmak için TVYO ana sayfasına gidin ve kayıt ol butonunu tıklayın. Ardından bilgilerinizi girin ve TVYO'yu kullanmaya başlayın.
  4. AÖL Kayıt Nasıl Yapılır 2013-2014

aöl kayıt aöl kayıt nasıl yapılır 2013 2014 aöl kayıt tarihleri Sevgili melekler, herhangi bir sebeple liseyi bitirememiş olabilirsiniz. Ancak hiçbirşey için geç değil. Eğer liseyi bitirmek istiyorsanız Açık Öğretim Liseleri sayesinde öğreniminizi dışardan okuyarak tamamlayabilir veya üniversite yolu açık olmak üzere devam ettirebilirsiniz. Nasıl mı? İşte 2013-2014 AÖL kayıt bilgileri......
  5. Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

outlook kayıt olma outlook nasıl kayıt olunur outlook hesabı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi msn ve hotmail artık tarih oldu. Msn yerine Skype, hotmail yerine de artık outlook kullanıyoruz. Bu sayfamızda da kendine yeni bir outlook hesabı almak isteyenlere bunu nasıl yapacaklarını anlatacağız.. BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulaca. Microsoft hesabı daha...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. erkek arkadasi telefona nasil kaydedilir

,
  2. erkek arkadaşımı telefona nasıl kaydedebilirim

,
  3. erkek arkadaşımı rehbere nasıl kaydedeyim

,
  4. Erkek arkadaşımı telefona farklı nasıl kaydederim,
  5. erkek arkadaşımı rehbere ne diye kaydedebilirim,
  6. telefona sevgili nasil kaydedilir,
  7. sevgili nasıl kaydedilir 2014,