gebe
?

.......... Erkek Balkonsuz Eve Benzer (En fazla 3 seçenek)

1. Gurursuz

36,4%
  2. Parasız

18,2%
  3. Duygusuz

36,4%
  4. Cahil

18,2%
  5. Arabasız

9,1%
  6. Düşüncesiz

63,6%
  7. Saygısız & Anlayışsız

54,5%
  8. Eğitimsiz

18,2%
  9. Kadınsız

9,1%
  10. Bence... (belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

.......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

:) Bu anketimizde en fazla 3 seçenek işaretliyoruz melekler, sonra da 1'den 3'e doğru önem derecesine göre sıralıyoruz.

Evet size göre nasıl erkekler balkonsuz eve benzer? :)

Sevgiler...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: .......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer
    Duygusuz,düşüncesiz ve eğitimsiz olunca balkonsuz eve benzer bence

Anket için teşekkürler.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

duygusuz
    cahil
    gurursuz...

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Saygısızz & anlayıssız = saygısı anlayısı olsa gobek bırakmaz vee kendinee bakar.. bizlerden nasıl gobeksiz ve bakımlı olmamız isteniyorsaaa.. onlarda saygılı olmalı ve gobek bırakmamalı eger bırakıyorsa saygısız derim...
    Düşüncesiz = düşünceli olsa kendii özrüneee kılıf uydurmazz
    cahil = sadece cahillik derim butun doktorlar bagırıyorr.. gobek vevresiinin geniliğiii hastalıkların habercisidirr zararlıdırr.. bunları bilmiyorsaa cahil demektirr...

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Gurursuz
    Saygısız & Anlayışsız
    Düşüncesiz

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Gurursuz
    Saygısız & Anlayışsız
    Düşüncesiz

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Duygusuz : ya duygusuz olmalari bence cok byük bir eksi, hepsi öyle olmasi bile bir cogu öyle neyazikki...
    Düsüncesiz : ya düsüncesiz olmalarida ayri bir dert. bayanlarin yeterinde düsünceleri oluyor ztn, bide onlarin islerini üstlenmeyelim demi :)

geldik benim icin en önemlisine Saygısız & Anlayışsız : bu cok önemli bir husus yaa.. Yani bayana karsi saygisi olmayan birinin kendine nekadar saygisi olur bilemiyorum.
    Anlayisa gelince, kadinlar anlamak imkansiz olsada, anlayisla bir cok erkek bircok kadini cözebilecegine inaniyorum :):)
    ay amma varmis benimde icimde yaa :)

8. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3 tane az değilmi ya ... :D
    Hepsi desem :D

9. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    1- Saygısız&Anlayışsız
    2- Düşüncesiz
    3- Duygusuz

Ben eğitimli olmayan, arabası olmayan çok insan tanırım;şeker gibi insanlardır. Gerçekten bu tür şeylere bakmıyorum ben. Kimseyi bu tür şeylerle değerlendirmeyi de sevmem.
    Duygusuz mu yazsam yoksa Gurursuz mu yazsam dedim ama ben de duygu daha ağır bastı. Ağır şeylerde gurur yaparsın olabilir ama fazla gurur da iyi değil. İnsanlar artık en ufak bir kavgada gurur yapmaya başladı,alışkanlık haline geldi bu. Yüzüne baktığında,özür dilediğinde yüzlerini çevirir oldular. Şu dünyada kaç yıl yaşayacaksın ki. Seviyorsan gurur da olmamalı. (NOT: Karşındaki gerçekten çok pişmansa ve sen bundan gerçekten eminsen)

Pembe yazılı olan tamamen benim görüşümdü :) Anketle alakalı değil ama söylemek istedim. Güzel bir anket olmuş adminim. Teşekkürler.

.......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşa göre kadınlar hangi ülkeye, erkekler ise hangi demiryolu taşıtına benzer?

Yaşa göre kadınlar hangi ülkeye, erkekler ise hangi demiryolu taşıtına benzer?

en çok kadın hangi ülkede ülkelere göre kadınlar yaşına göre kadın 20 yaşından itibaren kadınlar ve erkekler, her 10 yılda bir karakteristik farklılıklara sahip oluyorlar. Kadınlar her 10 yılda bir hangi ülkeye benzerler ve neden? Peki ya erkekler?... Onlar her 10 yılda bir hangi demiryolu taşıtına benzerler ve neden? Yorumlar sizin görüşünüze kalmış... KADINLAR 20 yaşında kadın Afrika...
  2. Erkeklere evde test imkanı

Erkeklere evde test imkanı

ABD'de piyasaya sürülen yeni bir test, çocuk sahibi olmak isteyen erkeklere ilk kez evde sperm yoğunluğunu ölçme imkanı sunuyor. New York-Presbyterian Hastanesi-Columbia Üniversitesi Erkek Üreme Merkezi Müdürü Dr. Harry Fisch, test sonuçlarının çiftlere, çocuk sahibi olma konusunda herhangi bir sorunları olup olmadığı konusunda ilk elden bilgi vereceğini kaydetti. Genosis firması...
  3. Tipik Erkek Öğrenci Evleri

Tipik Erkek Öğrenci Evleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. erkekler 'ağaca' benzer.

erkekler 'ağaca' benzer.

erkekler ağaca benzer erkekler benzer oduna Erkekleri ağaca benzetmiş biri...Güzel benzetme.Ağaçlar çeşit çeşit.İşe yarayanı var ,odunu var,var da varhahahaSizde bu benzetmeye katılacakmısınız bakalım.Okuyun karar verin:dil: Bence erkekler 'ağaca' benzer. Bir ağaç gibi sert ve kuvvetli görünürler. Ama bu görüntü sizi kesinlikle yanıltmasın. Çünkü o sert erkeklere 'heykeltıraş bir kadın 'ın...
  5. Bütün Erkekler Birbirine Benzer Lafı Doğruymuş

Bütün Erkekler Birbirine Benzer Lafı Doğruymuş

erkekler Biz kadınlar hep bütün erkekler birbirine benzer der dururuz ama bu sözümüz doğruymuş kızlar...Kadınlarin erkekler hakkinda gozlemlerini derleyen Rita Rudner (ABD) su noktaları sıralıyor: Erkekler kadar kendini ciddiye Alan ve abartan bir baska yaratik yoktur. Erkek, televizyonda maca konsantre olmasiyla takimina mac kazandiracagini dusunen tek canlidir. Kulaginda kupe olan yeni...

Sayfayı Paylaş