gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

erkek bebek belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

hamilelikte erkek bebek belirtileri erkek bebek hamilelik belirtileri erkek bebek belirtileri nelerdir

ilk hamile kaldığımızda herkes için bebeğinin sağlıkla doğması için dua eder tek isteği budur benim için de öyleydi.tabi benim gibi ilk çocuğu kız olupta ikinciyi düşünenler genellikle ikinciside erkek olsun deriz .herkes bir kız birde oğlum olsun der.evet hamile olan melekler bu sayfaya bir bakın sizde bu belirtiler varsa bebeğinizin cinsiyeti erkek olabilir.tabi benden geçti benim ikinciside kız oldu.:puha:

* Gebeliğinizin erken döneminde mide bulantısı hissetmediyseniz,

* Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha az ise,

* Ön tarafınızdan daha çok kilo aldıysanız,

* Beliniz basket topu gibi görünüyorsa,

* Bebeğinizi karnınızda daha düşük taşıyorsanız,

* Tuzlu ve eksi yiyecekleri sürekli canınız çekiyorsa,

* Proteine aşeriyorsanız (Etler ve peynir gibi),

* Ayaklarınız hamileliğinizden önceki halinize göre daha soğuksa,

* Bacaklarınızdaki kıllar her zamankinden daha çabuk uzuyorsa,

* Elleriniz daha kuruysa,

* Bebeğiniz kanınızın sağında ise,

* Siz uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa,

* • Eşiniz de sizinle birlikte kilo alıyorsa,

* Gebelik size her zamankinden daha iyi bir görüntü veriyorsa,

* İdrarınız parlak sarı rengindeyse,

* Bununuz yüzünüzde yayılıyorsa,

* Alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa,

* Baş ağrılarınız varsa,

* Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamına eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa, BEBEĞİNİZİN CİNSİYETİ MUHTEMELEN ERKEK dir…

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. sümeyyemre

sümeyyemre Forum Okuru

benm bebeğimde erkek hiçbiri olmuyo :)

3. mehtap tokerli

mehtap tokerli Forum Okuru

Benim bebeğim erkek hiçbiri yok

4. dodooo hacoo

dodooo hacoo Forum Okuru

Parmagimdaki yuzukle kocamin kilo almasiyla ne alakasi var hadi onu gectim bacagimdaki tüyle kılla ne alakasi var

erkek bebek belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin aşık olma belirtileri

erkeklerin aşık olma belirtileri

erkeklerin aşık olma belirtileri Adım atarken yaylanarak yürür.. Almasa da gözü çiçekçilerde ve hediyelik eşya dükkanlarında olur.. Yabancı ortamlarda bile şaklabanlık yapar.. Konuşması yumuşar, herkese, gülümser, çocukların caddeye düşen topunu atar... Hareketli şarkılar, neşeli programlar seyreder. Kendisinin sahip olduğu gibi birine sahip olmadıkları için...
  2. hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

Hamilelikte erkek bebek belirtileri var mı ? Çocuğun erkek mi yoksa kız mı olduğunu belirtilerden anlayabiliyor muyuz arkadaşlarım.
  3. Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

kız bebek belirtileri,erkek bebek belirtileri,bebeğin kız olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin kız yada erkek olduğunu nasıl anlarız,bebeğin cinsiyet belirtileri hakkında bilgiler Gebelik teşhisi konulduktan sonra tüm anne ve babaların en çok merak ettiği soru bebeğin cinsiyetinin ne olacağıdır. Bu konuda hem tıbbı kanıtlara bakılır hem de halk arasında...
  4. Hamilelikte Erkek bebek belirtileri

Hamilelikte Erkek bebek belirtileri

gebelikte erkek bebek belirtileri,hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir,bebeğimin erkek olduğunu nasıl anlarım,hamilelikte bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır hakkında bilgiler Bebeğin cinsiyeti bebek sahibi olmayı bekleyenler için önemli bir merak konusudur. Anne ve baba sürekli acaba Kız mı? Erkek mi? diye düşünüp dururlar sürekli. Bu soruya kesin bir yanıt vermek çok zordur ama...
  5. Bebeğim kızmı olucak yoksa erkek mi?

Bebeğim kızmı olucak yoksa erkek mi?

Gebelik haberini aldınız ve şimdi artık bebeğin cinsiyetini merak ediyorsunuz.Bu heycanlı ve mutlu süreçte bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en az 3 ay yani 13 hafta beklemeniz lazım.Ama siz bebeğin cinsiyetini daha erken öğrenmek istiyorsunuz.Peki bebeğin cinsiyetini erken öğrenmenin başka yolları varmı ,buyrun yazımızın devamını okuyun.. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR BU LİNKTE...

Sayfayı Paylaş