gebe
  1. yeni hamiş

yeni hamiş Forum Okuru

erkek bebek özlemi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yeni hamiş tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar bende ikiz annesi biri olarak üçüncü kez hamileyim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim ama beni yanlış anlamayın iki kızdan sonra bir oğlum olmasını çok istiyorum tabi öncelikle sağlıklı bir bebek olsun herşeyden önemli o size bir sorum olacak aranızda bilen varsa lütfen paylaşırsa sevinirim erkek bebek belirtileri varmıdır bebeğimin erkek olup olmadığını ultrasona girmeden önce anlayabilirmiyim. en erken bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur bilen varsa söylermisiniz çok teşekkür ederim

erkek bebek özlemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  3. bebek özlemi çekenlere...

bebek özlemi çekenlere...

bebek özlemi bebek özlemi çekenler Her kadın anne olmak ister fakat hemen istediği gibi anne olamayacağını tecrübeyle öğrenir...ben 11 aydır bebek istiyorum fakat henüz meleğim gelmedi bebisim BEBEĞİME... Senin kokunu duyacağım günün özlemiyle bekliyorum, umutlarımı yenileyip yarınlarıma ışık olacağın günü..Haberini alıp sevinçten boğazıma düğümlenen hıçkırıklarla aleme haykıracağım...
  4. Bebek özlemi çekenlere

Bebek özlemi çekenlere

Ben bu sayfada bebek özlemi çekenlerin yüreklerinden kopan sevgilerle bebeklerine seslenmelerini paylaşmak istedim. Sizde güzel şiirler bulup eklerseniz sevinirim. Umarım beğenirsiniz.
  5. bebek özlemi çekiyorum

bebek özlemi çekiyorum

selam hanımlar 3 yıllık evliyim 2 senedir korunmuyoruz ve bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Doktor aslında hiçbirşeyiniz yok sağlıklısınız dedi ama yinede olmuyor:( gebelik takvimi varmış sanırım bana bunla ilgili bilgi verirmisinis hangi günler hamile kalabilirim hamilelik takvimi bilgelirini buraya yazarsanız bende ona göre takip ederek hamile kalma şansımı belki artırabilirim şimdiden çok...

Sayfayı Paylaş