gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Erkek Bebekler İçin Mevlüt Kıyafetleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Milli kültürümüz de eskiden bir süregelen adet haline dönüşen kırk çıkarma merasimi mevlüt eşliğin de kutlanır. Eski yıllar da bebeklere normal kıyafetler giydirilirken günümüz de ise hem kız hem de erkek bebekler için oldukça süslü ve gösterişli mevlüt elbiseleri oldukça beğeni toplayarak tercih nedeni oluyor. Şimdi ki yazım da erkek bebekler için çok şık ve şirin mevlüt kıyafet örneklerini paylaşıyorum. Minik oğluşunuzu adeta bir prense dönüştürecek farklı mevlüt kıyafet modellerini bebe giyim mağazalarından temin edebileceğiniz gibi ayrıca özel tasarım bebek kıyafetleri yapan bayanlara da farklı şekiller de uygulatabilirsiniz.
    mevlüt kıyafeti (1).jpg mevlüt kıyafeti (2).jpg mevlüt kıyafeti (3).JPG mevlüt kıyafeti (4).jpg mevlüt kıyafeti (5).jpg mevlüt kıyafeti (6).jpg mevlüt kıyafeti (7).jpg mevlüt kıyafeti (8).jpg mevlüt kıyafeti (9).jpg mevlüt kıyafeti (10).jpg mevlüt kıyafeti (11).jpg mevlüt kıyafeti (12).jpg mevlüt kıyafeti (13).jpg mevlüt kıyafeti (14).jpg mevlüt kıyafeti (15).jpg mevlüt kıyafeti (16).jpg mevlüt kıyafeti (17).jpg mevlüt kıyafeti (18).jpg mevlüt kıyafeti (19).jpg mevlüt kıyafeti (20).jpg

Erkek Bebekler İçin Mevlüt Kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek mevlüt şekerleri

bebek mevlüt şekerleri

bebek mevlüt şekerleri bebek mevlüt mevlüdü sözleri mevlüdü şekerleri
  2. Bebeğinize Mevlüt Cicileri :)

Bebeğinize Mevlüt Cicileri :)

bebek mevlüt kıyafetleri mevlüt elbiseleri kız bebek kıyafetleri kız kıyafeti Sevgili meleklerim; bebeğinize mevlüt okutacaksanız çok güzel ciciler buldum.Haydi bakalım bu şirin bebeklere nasıl mevlüt kıyafetleri hazırlamışlar.
  3. Mickey Mouse Erkek Bebek Kıyafetleri

Mickey Mouse Erkek Bebek Kıyafetleri

Bebekler için tasarlanan giyim modelleri günümüz de oldukça şirin ve şık tasarım örnekleri sergiliyor. Özellikle çizgi ve masal film kahramanlarına ait olan tasarımlar bebek kıyafetlerine uygulanarak zaten şirin olan bebeklerin daha çok şirinleşmesini sağlıyor. Son yıllar da erkek bebek kıyafet modelleri oldukça çeşitlilik göstermeye başladı. Ben de erkek annelerinden biri olarak eski yıllar...
  4. Kız Bebekler İçin Mevlüt Kıyafetleri

Kız Bebekler İçin Mevlüt Kıyafetleri

Uzun süren aylardan sonra nihayet bebeğinize kavuştunuz ve onu sağlıkla kucağına aldınız. Milli kültürümüz de eskiden beri süregelen bir adet haline gelen kırk çıkarma esnasın da okutulan mevlüt de bebeklere süslü kıyafetler giydirilir. Kız bebekler adeta bir prensese erkek bebekler de prense dönüşürler. Bu yazım da kız bebeği olanlar için minik prenseslere özel mevlüt kıyafetlerini...
  5. Erkek bebekler için isme özel kıyafetler

Erkek bebekler için isme özel kıyafetler

Son zamanlar da özel tasarım kıyafetler bebek ve çocuklar arasın da oldukça popüler bir hale geldi diyebilirim. Doğumdan itibaren cinsiyete ve bebeğinizin ismine göre tercih edebileceğiniz bu şirin özel tasarım bebek giysileri arasından sizlere bu konumuz da erkek bebekler için isminin yazılı olduğu bebek kıyafetlerinden örnekleri paylaşıyorum. Bebeğinizin özel günün de tercih edebileceğiniz...

Sayfayı Paylaş