gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Erkek Bebeklere El Örgüsü Hırkalar 2013 Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; erkek bebeklere hırkalar 2013 modelleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, havaların soğuk gitmeye başladığı şu günlerde ve kışın buz gibi soğuğunda minik prenslerinizi sıcacık tutacak şirin mi şirin hırka modelleri ile sizlerleyiz. El örgüsüyle yapılan bu şık hırkaları rahatlıkla kendiniz örebilirsiniz. Birkaç örgü tekniğini bilerek altından kalkabileceğiniz bu hırkaları ebatlarının küçük olması sebebiyle hemen örüp minik prensinize giydireebilirsiniz. Sıcak ve sağlıklı bir kış geçirmeniz dileğiyle sizleri galerimize davet ediyoruz...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu bebek örgüsünün açıklamasını yazarmısınız . Veya direk e-posta yoluyla anlatabilirmisiniz ?

Yönetimin notu: Lütfen msn adresi vermeyiniz...

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Konumuzda bulunan hırka modelinin açıklaması mevcut değil. Söyleyebileceklerimiz; kullanılan örgülerin haraşo, düz örgü, ve saç örgüsü olduğu. Yakadan çocuğunuzun boy oyuntusuna uygun bir şekilde ilmek çekip başlığını da örebilirsiniz. Kolay gelsin..

Erkek Bebeklere El Örgüsü Hırkalar 2013 Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

örgü bebek takımı örgü çocuk hırka bere el örgüsü hırka bere Valla resmi görünce ben bayıldım melekler :) Hani küçük çocuğum olsa kesin örerdim. Varsa küçük çocuğunuz kaçırmayın diyorum ve bu güzel lacivert hırka bere takımının yapılışı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.. :tik: Beden : 5-6 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Pegasos"...
  2. Beyaz El Örgüsü Hırka Modeli

Beyaz El Örgüsü Hırka Modeli

örgü bebek hırkası el örgüsü bebek hırkası beyaz örgü hırka Beyaz bebek hırkası bebeği olanların her an elinin altında olması gereken bir kıyafet melekler :) Bebeklere çok yakışan beyaz hırkalar yelekler içinden güzel bir model paylaşıyoruz sizlerle :) Beden : 3-4 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 500 gr. Beyaz 3.5...
  3. Bebeklerimiz İçin El Örgüsü Tulum Modelleri 2013

Bebeklerimiz İçin El Örgüsü Tulum Modelleri 2013

Bu konu ; bebeklerimiz için el örgüsü tulum modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, annelerin en hoşuna giden şeylerin başında bebeklerine cicili bicili kıyafetler giydirmek gelir. Onlar için satın aldığımız birbirinden hoş kıyafetlerin yanında kendi ellerimizle öreceğimiz bereler, hırkalar ve yeleklerle de bebeklerimizi sarıp saröalıarız. İşte biz de bu sayfamızda yine...
  4. Yeni El Örgüsü Bebek Yelekleri 2013 Modelleri

Yeni El Örgüsü Bebek Yelekleri 2013 Modelleri

Bu konu ; 2013 bebek örgü yelek modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, örgü örmek bir nevi terapidir. Örgü örerken sıkıntınızı atarsınız, üstelik ördüğünüz parçaları gördükçe ve kullandıkça da müthiş bir mutluluk duyarsınız. Eh, havalar soğuduğuna göre artık örgü zamanı diyoruz ve sizleri yün ve şişlerinizle buluşmaya davet ediyoruz. Bebeğiniz varsa ya da bebek...
  5. El Örgüsü Erkek Hırka Modelleri 2016

El Örgüsü Erkek Hırka Modelleri 2016

Kış ayları için çok kullanışlı modeller olan örgü modelleri her yaştan, bebek, çocuk, kadın ve erkekleri soğuk havalar da koruma altına alıp sıcacık tutarken kıyafetleri de tamamlayan şık kombinler oluşmasına olanak sağlıyor. El emeği göz nuru örneklerden biri olan hırka modellerinden sizlere bu yazım da el örgüsü erkek hırka örneklerini paylaşıyorum. Farklı renk ve modellerden oluşan erkek...

Sayfayı Paylaş