gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Erkek Beresi Nasıl Yapılır

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

erkek beresi nasıl örülür erkek bere yapılışı bere nasıl örülür yapilişi beresi yapılır Meleklerim kocişime bir bere yapmaya karar verdim ama saatlerdir arıyorum adam gibi bir anlatım bulamadım.:S Kafayı yiycem yahu.Gerçi anneme sorsam söyler ama o da aman ne gerek var git bi bere al der.:D Ama ben kendim örmek istiyorum kocişime. :ahhhhh:
    Nolur yardım edin meleklerim nette rastladığınız adam gibi bir model tabi anlatımıyla birlikte varsa ya da kendi ördüğünüz anlatabileceğiniz bi model bi el atıverin olmaz mı? ipatla

Hadi bakalım meleklerim yardım edin bana .... :f040:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    açıkcası ben pek model bilmiyorum atkı yapmak istemistim hep sadece onları biliyorum biraz :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Atkı yapmak çok kolay kuşşum yav ama bere işi biraz sakıncalı :D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    baya bi sakıncalı ben örmeyi bilmiyorum açıkcası :D

Erkek Beresi Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Nasıldır?

Erkekler Nasıldır?

Erkekler Nasildir ? Erkekler bilgisayar gibidir... Sık sık kilitlenir ve hafizasi asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir... Erkekler kahve gibidir... iyisi seni bütün gece uyutmaz. Erkekler yildiz fali gibidir... Sana ne yapman gerektigini söyler, lakin her seferinde yanilir. Erkekler park yeri gibidir... Iyilerin hepsi kapilmistir. Erkekler kar firtinasi gibidir... Ne zaman...
  2. Erkek bebek nasıl yapılır?

Erkek bebek nasıl yapılır?

erkek çocuk nasıl yapılır erkek çocuk nasil yapilir bebek nasıl olur yapılır bebek Evet arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki hiç bir yöntem cinsiyet belirlemede garanti değildir sadece sizler için olasılığı büyük olan tüyolar vermek istiyorum.Eğer erkek bebek istiyorsanız bakın erkek bebek sahib olmak için neler yapmanız gerekiyor * Ovulasyona olabildiğince yakın zamanda cinsel...
  3. Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır artık erkeklerinde kendilerine bakmaları ile birlikte oldukça çok aranan bir bilgi haline dönüşmüştür.Erkeklerde uyandı artık kendilerine nalıyorlar doğal olarak Erkek ciltleri aslında kadınlardan yapı gereği daha problemlidir ve bakımı zordur her üründe olmaz erkeklerin zorlu ciltleri için en etkili krem Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir bu krem zor ciltler...
  4. Erkek saç bakımı nasıl yapılır

Erkek saç bakımı nasıl yapılır

erkek saç bakımı erkek saç bakım ürünleri Bir kadın sitesi olarak, bu yazımızda gerek üyelerimizin eşlerini, gerek ise bizi ziyaret eden beyfendi misafirlerimizi düşünüyor ve erkek saç bakımı konusunda bilgiler paylaşıyoruz Melek'lerim. Saçınızın sağlıklı olması için yapabilecekleriniz: - Günlük olarak pahalı olmayan bir Vitamin alın. - Saçınızı fazla taramayın. Sadece gerektiğinde...
  5. Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Dikişsiz çocuk şapkası modeli - dikişsiz berenin videolu anlatımlı yapılışını bu konumuzdan bulabilirsiniz. Bebeklerimizin özellikle de yeni doğanların her şekilde soğuktan korunması gerekiyor arkadaşlarım ben sizlere örgü modelleri bölümümden güzel konular açmaya gayret ediyorum sizler de buradan şimdi dikmişsiz bir çocuk beresi nasıl yapılır hem onu öğreneceksiniz hemde güzel modelleri yan...

Sayfayı Paylaş