gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Erkek beynı ıle kadın b eynı arasında ne fark var

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

Agir bir hasta hastanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor. Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor 'Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyacegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait.' Aile, saskin, yorgun, çaresiz... Aralarindan biri 'Peki ama fiyat nedir diyor ?'
    'Degisir' diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanirsak, 200 euro kadin beyni kullanirsak.

Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalisirlar. Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçarlar. Ama aralarindan biri merakini yenemez, peki doktor bu fiyat farkinin nedeni nedir? diye sorar.
    cerrah gülümser. 'Eh tabi, ayni arabalar gibi, kadin beyinleri ucuz oluyor akillarini çok kullandiklari için. Kullanilmis akil, kullanilmis beyin. Erkek beyni hiç kullanilmamis sifir km araba gibi pahalı oluyor.'
    [​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Erkek beynı ıle kadın b eynı arasında ne fark var
    heheheh süpermiş yafsss

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
Erkek beynı ıle kadın b eynı arasında ne fark var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ‘Kadın-erkek arasında fırsat eşitsizliği var’

‘Kadın-erkek arasında fırsat eşitsizliği var’

‘Kadın-erkek arasında fırsat eşitsizliği var’ Kadından Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, 8 Mart nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada fırsat eşitsizliği ve eğitimde cinsiyete dayalı eşitsizliklere vurgu yaptı Çubukçu, “Kadına yönelik şiddet ve töre-namus cinayetlerinin önlenmesi için, kadınları dezavantajlı konuma iten geleneksel yaklaşımlara karşı harekete geçilmesine...
  2. Kadınla erkek arasında 35 fark

Kadınla erkek arasında 35 fark

'Kadınla erkeğin farkı mı? Bundan basit ne var, biri göğüslü kalçalıdır, öteki bıyıklı sakallı...'' diye kestirip atanlardansanız, çok yanılıyorsunuz. Çünkü bilim dünyası yıllardır inceleyip arıyor bu farklılıkları. Her geçen gün de yenilerini buluyorlar. Ancak şu 35 fark hiç değişmiyor. 1) Ergenlik Sivilcesi: Erkeklerin sivilce sorunu daha fazladır.Bu da daha çok testosteron...
  3. erkek kalbiyle kadın kalbi arasında fark var

erkek kalbiyle kadın kalbi arasında fark var

Yapılan araştırmalar erkek ve kadın kalbinin kalp damar hastalıklarına yakalanma riskinin farklı olduğunu göstermiş. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurgül Keser, kalp damar hastalıklarına kadınların yakalanma ve buna bağlı ölüm risklerinin erkeklere göre daha fazla olduğunu söyledi. Prof. Dr. Nurgül Keser, ''5. Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi''...
  4. yaz lastiği ile kış lastiği arasında ne gibi farklar var

yaz lastiği ile kış lastiği arasında ne gibi farklar var

Selamlar arkadaşlarım. Kış geldi malum lastikleri değişmek gerek. Gerek te ben aslında tam da bilmiyorum, kıoş lastiği ile yaz lastiği arasında ne gibi farklar var? Açıklar mısınız..
  5. griple nezle arasında ne fark var?

griple nezle arasında ne fark var?

Ben önceden griple nezlenin aynı olduğunu sanıyordum ama galiba değilmiş.Peki aralarında ne fark var ikisinin ?

Sayfayı Paylaş