gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

erkek beyni

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Bak işte ben bu araştırmanın sonucuna inanıyorum:DBu araştırmayı yapanın emeğine sağlık.Bu araştırmanın sonucu bizlerler paylaşanada teşekkürler.Bende sizinle paylaşayım dedim:D:D Hollanda'da Radboud Üniversitesi'nin araştırmasına göre erkek güzel bir kadınla ilk karşılaşma anında ben sonraki bir kaç dakika içinde çok sağlıklı düşünemiyor.
    Bu iddia güzel kadınların erkekleri salaklaştırdığı tezi de doğrulanmış oluyor. Araştırmaya göre kadınlar ise yakışıklı bir erkekle karşılaşsa bile sağlıklı düşünme yetisini kaybetmiyor. Üniversite araştırmayı öğrencileri üzerinde yaptı.
    Erkekler güzel bir kadınla bir araya getirilerek ilk tepkileri gözlemlendi. Güzel bir kadınla birlikte ders çalışan bir erkek dikkatini yeterince toplayamadığından anlamakta zorluk çekiyor.

2. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonuna kadar katiliyorum

erkek beyni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinin Ve ErkeĞİn Beynİ

Kadinin Ve ErkeĞİn Beynİ

KADININ VE ERKEĞİN BEYNİ BİRBİRİNDEN FARKLI! Yazan: Newsweek San Francisco’daki Langley Porter Psikiyatri Enstitüsü’nden Louann Brizendine başkanlığında toplanan klinik doktorları teşhis koymakta zorlandıkları bir vakayı tartışıyorlardı. Hastanın öyküsü şöyleydi: Başarılı, üst düzey bir yönetici olan kadın hasta, anneliğinin yanı sıra iş düzenini sürdürmekte zorlandığından, kısa süreli...
  2. Kadın Beyni Empatik, Erkek Beyni Sistematik

Kadın Beyni Empatik, Erkek Beyni Sistematik

empati hikayeleri erkek beyni komik erkek beyni ve kadın empati ile ilgili videolar ile ilgili hikayeler KADIN BEYNİ EMPATİK, ERKEK BEYNİ SİSTEMATİK DÜŞÜNÜYOR! Erkek ve kadın beyinleri, temel fonksiyonlar açısından bir hayli benzer olsa da bilim dünyasındaki yaygın teoriler, erkek beyninin daha ziyade analiz ve keşfe yönelik “sistematik” bir yol izlediğini; karşısındakinin ruh halini...
  3. Erkek beyni

Erkek beyni

Erkek beyni 'sistematik' düşünmeye, kadın beyni ise 'empatik' düşünmeye programlanmıştır. 'The Importance of Being Trivial' (Önemsiz Olmanın Önemi) adlı kitabında yazar Mark Mason erkek beyninin ufak detaylara ilgisini açıklıyor. Kitap, "Bu erkekleri hiç anlayamıyorum" diye şikayet eden kadınlar için önemli bir başvuru kaynağı olabilir. The Times gazetesi de böyle düşünüyor olmalı...
  4. Erkek beyni nasıl çalışır...

Erkek beyni nasıl çalışır...

Erkek beyni sistematik, kadın beyni empatik düşünür... 'The Importance of Being Trivial' (Önemsiz Olmanın Önemi) adlı kitabında yazar Mark Mason erkek beyninin ufak detaylara ilgisini açıklıyor. Kitap, "Bu erkekleri hiç anlayamıyorum" diye şikayet eden kadınlar için önemli bir başvuru kaynağı olabilir. The Times gazetesi de böyle düşünüyor olmalı ki, adı geçen kitapla ilgili bir...
  5. Kadın - Erkek Beyni

Kadın - Erkek Beyni

Kadın ve erkek beyni arasında ki fark.... Meleklerim okuyalım ve anlayalım... Acaba kadın erkek beyni arasında ki fark nedir.. ?? Meleklerim sonuna kadar okuyalım.... :ang: Agir bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor. Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor 'Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak...

Sayfayı Paylaş