gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bir Erkeği Çileden Çıkartmanın En Etkili Yolları bakın bakın lazım olur melekler... [​IMG]

Erkekleri sinirlendirmek kadınların en uzman oldukları konular arasında aslında. Bunu kimi zaman bilmeyerek yapıyor olsak bile, çoğu zaman aslında erkekleri nelerin çileden çıkarttığının farkındayız. Kalplerini kazanmak çok kolay gibi görünse bile, bir erkeği kendinden soğutmakta o kadar kolay.
    En çok neler çileden çıkartıyor erkekleri?
    Malum gururları ön planda olan erkekler, kendisi ile dalga geçilmesinden, insanların yanında rencide edilmekten, kale alınmamaktan hiç hoşlanmıyorlar. İlişkide oldukları kadının, onu önemsemez şekilde davranmasından ve rahatsızlığını belirttiği konularda ciddiye alınmadığını fark etmesi de en çok sinirlendikleri şeylerden..
    Erkekliğinin hissettirilmemesine de hiç tahammülleri yok, arzu edilmediğinin belirtilmesi, yakışıklı değil ama sempatik olduğu ifadeleri gibi, çocukmuş gibi davranılması onları gerçekten kötü etkiliyor.

Sevdiği kadının kendine özen göstermemesi, bakımsız görüntüsü erkeği kendinden soğutmanın en etkili yöntemlerinden. Çoğu erkeğin, çok bağlı olduğu kumandası ve gazetesinin elinden alınması, ortalıktan kaldırılması, kapı önünde ya da otomobilde dakikalarca beklemek, aradığı şeyi koyduğu yerde bulamamak, önceden giymek istediğini belirttiği gömleğinin ütüsüz olduğunu görmek gibi davranışlar, erkeğe yeterince önemsenmediği hissini veriyor.
    Erkeklerde kadınlar gibi, karşı tarafın davranışlarını içinde biriktiren bir varlık. Bir gün bir anda hayatınızdan çıkıp gitmek isteyen bir erkek olursa.. Bu davranışlardan bir çoğunu belli aralıklarla yapmış olduğunuzu fark edeceksiniz..

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim bu bilgilere ihtiyacım yok, çünkü kafam bozuksa çaba sarfetmeden de çileden çıkartırım ben hahaha Bozarsan kafamı, bozarım asabını hahaha Normalde oldukça ılımlı ve fedakarımdır ilişkilerimde ama dediğim gibi kafam bozulmuşsa, affım olmaz :D:D:D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hahaha kız alemsin valla o gözlere aldanıp seni alacak adam sonra bizim kız bozcak herifinin asabını :) hahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee ne demişler gülü seven dikenine katlanır :D:D:D:D Ama dediğim gibi kafamı bozmamışsa, haksızlık yok ise çok ılımlıyım, kedi gibiyimdir. Kızdırılırsam aslan gibi oluyorum hahaha

ßeLeN bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Vay haline diyorum :) kocişin oılcak adamın.. Gerçi iyi hallerinide düşünmek lazım :) o ayrı..

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee yani Belen :D:D:D:D

Yargısız infaz olmasın, iyi hallerimde çok fazladır, kuyruğuma basılmadığı sürece çok sevecen hatta enayi denilecek kadar da fedakar olurum :D:D Anaç bir ruhum var ama bunun yanı sıra da sinirli bir yanım var :D:D Haklı olduğun nokta; beni alacak olana gerçekten de ALLAH yardım etsin hahaha

ßeLeN bunu beğendi.
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] Bu arada şu adamın tipi fark ettinmi ay düşünemiyorum seninkide bu hal alsın..

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hıımm ütüsüz gömlek :D doğrudur ben bile sinir oluyorum ütü yapılınca gömleklerim ütülenmiyo okula nasıl gitcem ya :D

ßeLeN bunu beğendi.
Erkek Böyle Çileden Çıkar .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle erkeklerle  ÇIKILMAZ

böyle erkeklerle ÇIKILMAZ

No 1: Kıro Nerede rastlarsın? Plajda, havuzda, lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüste, vapurda... Kısacası heryerde! Özellikle de İstanbul sokaklarında! Nasıl tanırsın? Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü...
  2. Deniz Seki seyircileri nasıl çileden çıkardı?

Deniz Seki seyircileri nasıl çileden çıkardı?

Gürpınar'daki konserinde dört şarkı söyledikten sonra sahneden inip yarım saat sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile telefonda konuşan Deniz Seki, seyircileri çileden çıkardı!. Günaydın'ın haberine göre, Deniz Seki, seyircilerin kapsama alanı dışında kaldı! 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Beylikdüzü'nün Gürpınar Beldesi'nde verdiği konserde dört şarkı söyledikten sonra sahneden inen Seki, sevgilisi...
  3. erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğe hitap sözleri erkeklere hitap sözleri erkeğe şekilleri erkeklere şekilleri nasıl edilir Erkekler bu sözlerle hitap edilmesinden hoşlanıyorlarmış.Varsa sizde de değişik hitaplar paylaşın melekler:) 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir) 2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)...
  4. Neden Böyle Erkekler....?!!

Neden Böyle Erkekler....?!!

cicim aylari cicim aylari ne kadar sürer Meleklerim size bir soru: Neden cicimaylari? Ya cok merak ediyorum, genlede cicimaylarinin bitmesine sebep olan erkek degilmi? Evlenirsin ilk aylar sana Prenses imisin gibi davranirlar, hatta mutfakta sana yardim ederlerki... ASKIM sen yorulma... Ben sana kiyamam gibi cümlelerle bizi havalara ucururlar... isden eve kosarak gelirler cünkü biricik...

Sayfayı Paylaş