gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Erkek çocuk ev işi yapsın

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çocukluk ve gençlik dönemlerinde ev işi yapmayan erkekler evlilik hayatlarında çatışma yaşayarak mutsuz oluyorlar. Bu bilimsel saptama Danışman Psikolog Leyla Navaro’nun… Navaro, kızlardan beklenen ev işi ve hizmet sorumluluklarının erkek çocuklardan beklenmemesinin büyük bir hata olduğunu söylüyor. Ayırım yapmayın Anneleri, kız-erkek ayrımı yapmadan çocuklarına sofra toplama, oda temizleme gibi ev işi yaptırtmaları konusunda uyaran Navaro, “Erkek çocuklar annelerinden hizmet görerek şımartılıyor. Evlendiklerinde ise aynı hizmeti bulamayan erkekler eşleriyle çatışma yaşayarak evliliklerine zarar veriyorlar” diyor.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Erkek çocuk ev işi yapsın
    çok mutlu oldum..oğlum ben ev işi yaparken anne bende yapacam diye peşimde geziyordu.bende eline bez felan veriyorum tvnin tozunu aldırıyorum yada viledayı istiyor bende veriyorum..hımm iyi birşey yapıyormuşum:Dsaol canım bilgin için..

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

yap yap karısına yardıcıda olur yakışıklım emeğine sağlık mislim

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet ya erkeğin yardım edeni makbuldür biz çekirdekten yetiştirelim ki ileride öyle olsunlar eline sağlık canım.

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    valla bncede yapsinlar benm oglum olsa yaptiririm,benm görümcemin oglu var her isi nerdeyse o yapar ,,,:) emegine saglik canim,sevgiler

Erkek çocuk ev işi yapsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek çocukta bırakın iş yapsın!

erkek çocukta bırakın iş yapsın!

Çocukluk ve gençlik dönemlerinde ev işi yapmayan erkekler evlilik hayatlarında çatışma yaşayarak mutsuz oluyorlar. Bu bilimsel saptama Danışman Psikolog Leyla Navaro’nun... Navaro, kızlardan beklenen ev işi ve hizmet sorumluluklarının erkek çocuklardan beklenmemesinin büyük bir hata olduğunu söylüyor. Ayırım yapmayın Anneleri, kız-erkek ayrımı yapmadan çocuklarına sofra toplama, oda...
  2. Kadınlara reçete: Ev işi yapın!

Kadınlara reçete: Ev işi yapın!

Tıp dünyası ev hanımlarını sevindirecek bir tespiti konuşuyor; Ev işleri yapmak, kadınlarda yumurtalık kanseri riskini azaltabiliyor. Avustralyalı ve Çinli bilim adamlarının, Uluslararası Kanser dergisinde yayımlanan araştırmalarının sonucuna göre, toz almak ve elektrik makinesiyle evi süpürmek yumurtalık kanserinin önlenmesine yardımcı olabiliyor. Avustralya'daki Curtin...
  3. çocuk ev işini zevkle yapmalı

çocuk ev işini zevkle yapmalı

Çocuklardan, onların ev işlerine yardımcı olmalarını beklemek doğru mudur? Yoksa onları boş zamanlarında diledikleri gibi hareket etmeye bırakmak mı yerindedir? İşte birçok annenin ve babanın kendi kendilerine sordukları, ancak çoğu zaman da tatmin edici bir cevap bulamadıkları sorular. ŞIMARIK ÇOCUKLAR KÖTÜ ÖRNEK OLUR MU? Şımartılmış çocuklar ilk bakışta arkadaşlarına kötü örnek...
  4. ev ,iş eş,çocuk kadın ne yapsın ???

ev ,iş eş,çocuk kadın ne yapsın ???

Kadın olmak ülkemizde çok da kolay görünmüyor. Bir de çalışan kadın olduğunuzda işiniz daha da güçleşiyor. Bir yandan evinin işlerini aksatmaması, çocuklarının gelişiminde ve yetişmesinde iyi bir anne, kocasına iyi bir eş olması, işinde de beklentileri karşılayabilmesi beklenirken, kadın kaç parçaya bölüneceğini bilememekte kısacası tükenmektedir. Tüm bu parçalanmışlıkların içinde de ilk akla...
  5. Ev Yapımı Buğdaylı Çikolatalı Bisküvi İşte Tarifi

Ev Yapımı Buğdaylı Çikolatalı Bisküvi İşte Tarifi

Buğdaylı Çikolatalı Bisküvi Nasıl Yapılır Ev Yapımı Buğdaylı Çikolatalı Bisküvi Bisküvi çeşitleri genelde marketlerden aldığımız çay yanı atıştırmalıklardır melekler. Oldukça kalorili olan bu gıdalar ne yazık ki eşsiz lezzetleri binibir çeşitiyle hepimizi cezbederler. Hepsinde az ya da çok katkı maddesi olan bu bisküviler yerine evde kendi ellerinizle yapacağınız bir bisküviye ne...

Sayfayı Paylaş