gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erkek Çocuk Hırka Modeli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar Erkek Çocuk Hırka Modeli arıyorum güzel örnekler bekliyorum sizden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erkek Çocuk Hırka Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek çocukları için hırka kazak modelleri

erkek çocukları için hırka kazak modelleri

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuk hırka modelleri çocuğu hırka çocuğu kazak örnekleri 10 11 12 13
  2. Açıklamalı çocuk hırka modeli

Açıklamalı çocuk hırka modeli

anlatımlı bebek hırka modelleri çocuk hırka modelleri açıklamalı bebek hırkası açıklamalı çocuk Çocuklar için gayet güzel hırka modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum Yapılışı:ÖN-ARKA: 83 ilmek başlanacak İlmekler 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 10 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz şeklinde dizilerek diagramdaki şekilde...
  3. Erkek çocuk örgü hırka modelleri

Erkek çocuk örgü hırka modelleri

erkek hırka modelleri çocuk örgü hırka modelleri 2012 Sevgili Melek'ler, oğlunuz için örgü bir hırka modeli mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz,. Yeğenlerimize özel çok şık örgü hırka modelleri paylaşıyor ve paşalar bu kış üşümesin diyoruz :)
  4. El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

örgü bebek takımı örgü çocuk hırka bere el örgüsü hırka bere Valla resmi görünce ben bayıldım melekler :) Hani küçük çocuğum olsa kesin örerdim. Varsa küçük çocuğunuz kaçırmayın diyorum ve bu güzel lacivert hırka bere takımının yapılışı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.. :tik: Beden : 5-6 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Pegasos"...
  5. İki Renkli Fermuarlı Erkek Çocuk Hırka Modeli(Açıklamalı)

İki Renkli Fermuarlı Erkek Çocuk Hırka Modeli(Açıklamalı)

çocuk hırka modelleri fermuarlı hırka modelleri açıklamalı hırka modelleri Erkek çocukları için oldukça kullanışlı ve rengi ile tam erkek çocuklarına ideal fermuarlı iki renkli hırka modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Tüm hamarat hanımlara kolaylıklar dileriz. Not : Ölçüler 7-8 yaş için uygundur. Malzemeler : Nako Marka Süper Saf Yün Örgü İpi Renk...

Sayfayı Paylaş