gebe
  1. selennaz43

selennaz43 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Erkek Çocuk İstiyorum

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında selennaz43 tarafından paylaşıldı.

Erkek Çocuk İstiyorum kelimesini hala ülkemizde pek çok kişiden duyarsınız ve erkek çocuk sahibi olmak için bir çok yönteme başvurular.Eskiden bunun için doğal yöntemler kullanırlardı ve başarı olurdu ama %100 değildi şimdi ise tıpbın ilerlemesi ile ne kadar söylemeselerde bunu başarıyorlar. Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Yöntemler
    1-Tıbbi Yöntem
    Bu yöntem için öncelikle 20 bin dolarınız olmalı ve bir tüb bebek tedavi merkezine başvurmalısınız.Merkez spremlerden erkek genleri taşıyanları belirleyerek
    sunni döllenme yolu ile yumurtaya aktarıyorlar ve %90 oranında başarı sağlıyorlar.Am dediğim gibi parası olanlar için bir yöntem

2-Doğal Yöntem
    Doğal Yöntem yüzyıllardır kullanılıyor Özellikle orta asyada savaş için Erkek Çocuk sahibi olmak çok önemli olduğundan çeşitli yöntemler denemiştir.En etkilisi ülkemizdede yetişen Çakşır bitkisinden elde edilen Çakşır Yaprağı Suyu dur.2009 yılında Rusya Moskova Üniversitesinde yapılan araştırmalarda bu suyun sperm kalitesini artırdığı ve haraketliliğini masimum seviyey ulaştırdığı tespit edilmiş başta kısırlık için kullanılmış bunu yanında daha hareketli ve güçlü spermler Erkek Çocuk olmasını tetiklediğinden bu amaçlada çok kişi tarafından tercih edilmiştir.
    Son olarak Erkek yada Kız Çocuk diye anlamsız bir tercih olamaz hepsi evlattır ve bana sorarsanız kızlar daha iyi evlatlık yapar ailelerine

Erkek Çocuk İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum"

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum"

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum" Tan Sağtürk, 'Bir an önce sevgilim Bergüzar'la evlenip çocuk yapmak istiyorum' dedi. Ünlü balet Tan Sağtürk, 'Binbir Gece' dizisinin 'Şehrazat'ı Bergüzar Korel'le evlenip yuva kurmak istediğini açıkladı. Korel'le çok uyumlu bir beraberlik yaşadıklarını belirten Sağtürk açıklamalarını şöyle sürdürdü:...
  2. Erkeklerden imkansızı mı istiyoruz?

Erkeklerden imkansızı mı istiyoruz?

Beklentilerimizi elde ederek, mutlu olmada ne kadar başarılıyız? Sağlıklı bir ilişki ve iletişim için nasıl davranmalıyız? Günümüzde sosyal hayat ve yaşam tarzları giderek değiştiğinden, her şeyin daha güzeli, daha pahalısı, daha ulaşılmazı olduğundan, para kazanıp güçlü durması, toplum içinde statü sahibi olmak için mücadele vermesi gereken erkekler, artık bunların üstesinden gelmekte...
  3. Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Bir aralar Berdan Mardini`nin güzel bir şarkısı vardı,"senden çocuğum olsun istiyorum" diye işte bizde bunları degiştirdik biraz uğraştık, komik hale getirdik nasıl mı işte böyle.. senden cocugum olsun istiyorum Kaynak : yorumla.net - senden cocugum olsun istiyorum diyalogları......... -peki..bagliyorum su anda -nereye la? -cocuk yapim merkezine.. -Allah'im..Neden butun dengesizler...
  4. Erkek bebek istiyorsanız...

Erkek bebek istiyorsanız...

erkek bebek yelekleri süperrr Yapılan bir araştırmada eylül ayında hamile kalan annelerin erkek çocuğa sahip olma olasılıklarının daha fazla olduğu açıklandı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı tarafından 2 bin 155 anne adayı ile yapılan araştırmada, eylül ayında hamile kalan annelerin erkek çocuğa sahip olma olasılığının yaklaşık iki kat daha fazla olduğu...
  5. çocuk bakmak istiyorum

çocuk bakmak istiyorum

merhaba bayanlar ben evimde çocuk bakmak istiyorum. ilgilenenler mesaj atsın. :bathbaby: :kafa::gathering:

Sayfayı Paylaş