gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erkek çocukları için saç modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

erkek çocuk saç modelleri erkek çocuğu saç modelleri delikanlı çocukları için çocuklar için İki tel saçları var ne şekle koyacaklar şaşmışlar bu delikanlılar:D
    Ama olsun onlarında modayı takip etmeye hakları var tabiki:D zaten bir erkek çocuğu sık sık aynaya bakıp saçına şekil veriyorsa yandınız annesi babası:D

Oğlunuz delikanlı olmaya başlamış bile:D Bakın işte delikanlı oğlunuz için şu karizma saç modellerine:D

[​IMG][​IMG][​IMG]

Erkek çocukları için saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek çocukları için örgü modelleri

Erkek çocukları için örgü modelleri

erkek bebek örgü modelleri erkek çoçuk örgü modelleri çocuğu çocuk örgüleri
  2. erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuğu kazak modelleri çoçuk modeli çocuk örnekleri kazakları
  3. Erkekler için uzun saç modelleri

Erkekler için uzun saç modelleri

erkeklerde uzun saç bakımı erkek uzun saç modelleri erkek modelleri 2010 bere bakımı Erkeklerin saç uzatması olayına sizler nasıl bakıyorsunuz ama bazılarına hakkaten yakıştığı gibi bazılarındada inanılmaz itici bir görüntü teşkil ediyor bana göre.
  4. Anlatımla Çocuk İçin Saç Modelleri

Anlatımla Çocuk İçin Saç Modelleri

çocuklar için saç modelleri çocuk saç modelleri cocuklar için sac modeli çocuk Melekler çocugunuz için resimler yerine yazılar ile saç modelleri anlatmak istiyorum size.. Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula … Hem de en...

Sayfayı Paylaş