gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Erkek Dediğin Böyle Olmalı (süper)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Bir Mahallede yeni komşularıyla çay sohbeti yapan kadına komşuları ''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Kocanın BİR dediğini İKİ etmiyorsun. Bunun
    mutluluğunun sırrını bizede anlat '' derler. ''Kısaca
    anlatayım''
    der kadın.
    ''Düğünümüz bittikten sonra kocam kendi atında , bende kendi
    atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı
    takıldı ve sendeledi. kocam arkasına döndü ve benim atıma
    'BİR'dedi.
    Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp
    tökezlediği zaman eşim tekrar arkasına
    dönüp atıma 'İKİ' dedi. Az sonra atım takrar aynı şekilde tökezleyince
    eşim arkasını
    döndü
    ve at'a ''ÜÇ'' dedi ve belinden
    tabancasını çıkartıp atımı
    anlından
    vurdu.
    Ben şok olmuştum ve at'a çok üzüldüm.
    Eşime bir hışımla çıkıştım '' Yazık
    değilmi at'a neden
    vurdun!!?''
    Eşim arkasını döndü ve bana '' BİR ''
    dedi.
    Ve o günden sonra kocamın bir dediğini
    iki etmedim ......... [​IMG]

Erkek Dediğin Böyle Olmalı (süper) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek dediğin böyle olmalı

Erkek dediğin böyle olmalı

erkek dediğin böyle olmalı erkek dedigin nasil olmali dediğin nasıl olmalı dedigin böyle olmali Erkek dedigin ozu sozu dogru olacak, sozunun eri bir delikanli olacak. Eline kagit kalem alsa delikanliligin kitabini yazacak böyle... Komple olacak Yakisikli olacak nasil giyinmesi gerektigini bilecek ama aklini sende tutacak kadar da akıllı.. Seni elinin tersiyle degil avucunun iciyle kavrayacak....
  2. Erkek Dediğin Böyle Olmalı Eşini Sevmeli

Erkek Dediğin Böyle Olmalı Eşini Sevmeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  4. Erkek dediğin böyle olur...

Erkek dediğin böyle olur...

erkek resmi söz dediğin böyle olur erkek resimleri en güzel Erkek dediğin böyle olur denmiş ve yazılanlar yazılmış ama nerde böyle bir erkek !!! Erkek dediğin, Kadının sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.:piha:...
  5. Kadın Dediğin Böyle Olmalı !!!

Kadın Dediğin Böyle Olmalı !!!

kadın dediğin böyle olmalı kadın dediğin böyle oynar Kadınların genellemesini yaparken malesef sadece %10 luk bir kısmı oluşturan televole kızları, ekran biblolarını örnek veriyoruz onlar bizleri temsil etmiyorlar .....Çarpıklaşma ,hatalar biz bayanlarda olduğu kadar erkek toplumunda da var malesef ,ama nedense ilk göze çarpan genellemesi yapılan yargısız infazaa gebe tutulan bayanlar...

Sayfayı Paylaş