gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Erkek dediğin ...... olacak

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si idealindeki erkeği 3 kelime ile tanımladı. Deniz Çakır, kendini ve oynadığı Ferhunde karakterini anlattırken beğendiği erkek tipini de açıkladı: Olgun,dolgun ve bonkör olacak...

Yaprak Dökümü"nün Ferhunde'si olarak akıllarda yer eden Deniz Çakır, bu dizide yer aldığı için kendini çok şanslı gördüğünü söyledi. Fettan gelin Ferhunde'yle benzer yanları olduğunu da itiraf eden Çakır, "Ferhunde çok güçlü bir kadın, benim de duruşum böyle. Ayrıca Ferhunde gibi ben de hayattan keyif almayı bilirim. Bir şeyi elde etmek istiyorsam mutlaka benim olur" dedi.

Erkekler konusunda da seçici olduğunu belirten genç kadın hoşlandığı erkek tipini de tarif etti: Biraz olgun olmalı,para sorunu bulunmamalı.Ben yaşıma göre çok olgun bir insanım. Erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaştığı için benden 10 yaş büyük,olgun ve daha kariyerli olması beni karşı cinse daha çok çeker. Kariyerli olmasından da kastım ne iş yaparsa yapsın ama işini iyi yapsın.Evde ,işte ve yatakta. Bu bir bütündür.Bu üçgende başarılı olan erkek beni uçurur...

Erkek dediğin ...... olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Dediğin;)

Erkek Dediğin;)

Seni elinin tersiyle degil avucunun iciyle kavrayacak.Bileceksin ki emin ellerdeyim, baskasi tutamaz elimi boyle. Rahat olacaksin yaninda, cok konusmayacak, beynini didiklemeyecek. ince olacak;seni senin kadar dusunecek. Sen onu merak ettiginde kendisine hesap soruluyor havalarina girmeyecek. Senin inceligine karsi umursamaz sozler sarf etmeyecek. Adamin sinirini bozmayacak, cinlerini...
  2. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  3. Erkek Dediğin!!

Erkek Dediğin!!

Böyle bir erkek bulan olursa televizyonlara çıksın reklam yapsın:DDiğer erkeklerde bunu görünce özensin onalrda o erkek gibi olsun:DEşime zevkle izletirim o reklamı:D Erkek Dediğin!! Erkek dedigin yakisikli olacak. Oyle karsidan yuruyup gelirken Endamina hayran kalacaksin, Ruhun ruzgarina kayacak. Omuzlarina, bacaklarina,duz karnina, O sert hatli cenekemiginin, Hokka gibi burnun seyrine...
  4. erkek dediğin....

erkek dediğin....

Seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek. Adamın sinirini bozmayacak, cinlerini...
  5. Erkek dediğin

Erkek dediğin

Erkek Dediğin, Seni Elinin Tersiyle değil Avucunun İçiyle Kavrayacak. Bileceksin Ki Emin Ellerdeyim, Başkası Tutamaz Elimi Böyle. Rahat Olacaksın Yanında, Çok Konuşmayacak, Beynini Didiklemeyecek. İnce Olacak; Seni Senin Kadar Düşünecek. Erkek Dediğin, Sen Onu Merak Ettiğinde Kendisine Hesap Soruluyor Havalarına Girmeyecek. Senin İnceliğine Karşı Umursamaz Sözler Sarf Etmeyecek. Erkek...

Sayfayı Paylaş