gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Erkek doğası

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

erkek doğası erkeklerin doğası erkeğin Erkekler aşık oldukları kadınlara ömür sözü verirler ama,erkek doğası ve yaradılışını atlarlar.Erkekler tohum saçmak için gelmişlerdir dünyaya,üremek ve çoğalmak..Erkek güzel kadının peşinden koşmak için programlamıştır kendini.Ve çok azı kendini TAM OLARAK kontrol edebilir... Onlarda; kadının çalındıktan sonra duvara asılmayaak bi süs olmadığının farkına varanlardır:)

2. zeynepdemir

zeynepdemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok doğru canım.:)

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle katılıyorum birtanem yalnız ben resme bittim yaaa :)

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha karikatüre bak ya :puha:

Erkek doğası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakımlı Erkek, Mutlu Erkektir

Bakımlı Erkek, Mutlu Erkektir

Bakımlı erkek mutlu erkektir Bitki bilimci Jim Long'un hazirladigi Bakimli Erkegin El Kitabi'nda pratik ve dogal yöntemlerle metroseksüel olmanin yollari anlatiliyor. Bunun ilk adiminin mutlu olmakla basladigini ifade eden Long, erkeklerin sagligina özen göstermesi gerektigini de söyledi. Iste metroseksüel erkege rehber olabilecek birkaç öneri... Bir yere yetisirken tiras kreminizin...
  2. Erkek

Erkek

genc erkek resimleri tanınmayan fotoları tanınmamış yakışıklı fotoları tanınmayan yakışıklı Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam -bilinsin yahut bilinmesin- bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise...
  3. erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir erkeğin kaleminden hoş bir alıntı......Erkeğin içindeki erkeği tanımada kılavuz olabilir.... İyi bakılırsak çok iyi sevgili olur bizden. Baba, ağabey, kardeş olur. Ama hayat fırtınası dört yandan eserken zorlanırız bazen. O zaman isteriz ki, çiçek adlarını bilen bir kadın girsin rüzgârla aramıza. Her şeyi göze alıp korusun bizi Bakmayın, yufkadır biz erkeklerin...
  4. erkek her yaşta erkektir

erkek her yaşta erkektir

erkek her yaşta erkektir Aaaaaaaa bu tamamen yaradılış kanunu .Ne günahı var masum çocukların canım yaaaaaa O tatlı bakışlarda ne aranır ki? Pek şekerler canım benim
  5. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...

Sayfayı Paylaş