gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Erkek donundan çanta :D

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

farklı tasarımlar,farklı tasarım,çanta,farklı çantalar,farklı çanta modelleri
    Jeremy Scott'un 2011 yaz koleksiyonu için ürettiği bu erkek çamaşırı şeklinde el çantasının gerçek olduğuna inanmak zor ama gerçek..
    Böyle bir clutchı kullanma cesaretine sahip olanlar lütfen parmak kaldırsın? :D:D

MeLOo bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy mükemmelll alıp türkiyemde dolanmam lazım hahaha

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yok ben istemem, sonra "bak bak Rüya'nın parası yokda dondan çanta yapmış kendine ayy yazıkkk" diye arkamdan dedikodu yaparlar hahaha Yada ikoncan olurum kimbilir hahaha Kardeşimin donlarına bi bakayım, buna benzer varsa basitmiş kenarlarını dikerim hahaha

Young bride ve MeLOo bunu beğendi.
  4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bende istemem ,bu donla anca cam silerim..:raila:

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ooff komediii bunu taktıgımıı düsünemiyorum insanların bakısları değişir :D

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: bu neee yaaaa :haha: erkeklerre de kaddın donundan cüzdan yapsınlar bari :haha: ayy hayatta çantasız kalsam genede yapmam rezilliğinn son noktası bu beeeee :haha:

Young bride bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy bu ne böyle bee bunu yapanın aklından şüphe ederim ben :hhh:Çok düşkünümdür çantaya ama bunun da böylesi... Bilemiyorum yani neysseeee:D:D Kızlar varsa eşlerinizin kardeşlerinizin kullanmadığı don değerlendirebilirsiniz :D:D:hhh:

Erkek donundan çanta :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Don

Don

Dışa giyilen don ve şalvarı ehil olan biri giydiğini görse valilik yahut başka bir yöneticiliğe getirilir. Diğer insanlar için bunları giymek yabancı bir kadınla evlenmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Külot, Şalvar.)Rüyada kendinizi donla gezerken görmek, bazi dü-süncesiz davranisinizla etrafinizdakileri kendinizle alay ettirdiginize ve daha dikkatli davranmaniz gerektigine delalet eder.
  2. Ça- Erkek İsimler

Ça- Erkek İsimler

çağdaş erkek isimleri son dönem erkek isimleri Çaba: bir işte iyi bir sonuca ulaşmak için harcanan güç Çabar: postacı Çabaş: yufka yürekli Çağaçan: yeni bir dönem başlatan kişi Çağaçar: çağ açacak kimse Çağakan: çağı yakalayan, çağdaş Çağan: bayram, şenlik, mutlu gün doğan kuşu Çağanak: liman Çağar: bayram kalın ve kuvvetli deve kösteği doğan kuşu Çağatay: cengizhan'ın ikinci oğlunun...
  3. Erkek Taşlama :D

Erkek Taşlama :D

Bu harika bişey ya işte bayanlar canı sıkılan buraya tam bize göre bişey işte link
  4. Bayramlık Bebek Donları  :D

Bayramlık Bebek Donları :D

bebek, kilot, don, bebek iç kıyafet, rekli, bebek mini etek, şekilli bebek iç giyim modellerini buradan bulabilirsiniz Bebeklere özel etekli mini kilot( don) modellerini paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş