gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erkek hamile kaldı.....

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

AMANEY ODA NESSİİİ KARISIYLA TARTIŞIP SÜREKLİ KAVGA EDEN ADAM '' SEN GİT ÇALIŞ BENDE SENİN GÖREVİNİ ÜSTLENİYORUM DEDİ'' VE KARISINA REST ÇEKTİ

ÖNCE GİDİP BİR TON PARA VERİP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN ERKEK DOĞUMDAN SONRA LOHUSA SENDROMUNA GİRİP YİNE KARISINA KAFAYI TAKIP O KIZGINLIKLA TEKRAR ERKEK OLDU ....:abo:

bir önceki konu ^^http://www.meleklermekani.com/asparagas-haberler/177907-m-m-cafe-acildi.html ^^hakkında bilgi vermektedir

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    şakamı bu :D:D :S

3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Valla bunlar asparagasliktan cikti erkek olupta cocuk doguranlar var ne yazikki :S

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    erkek kadınsa olsa bil doğıramazki unun için rahim ve yumurtalık lazım :) bende olduğu haldee doğuramadım :)

5. Melek__

Melek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
Erkek hamile kaldı..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 46 yıl hamile kaldı

46 yıl hamile kaldı

46 yıl hamile kaldı. Ağrılarla doktora gitti. Ultrasondan sonra çıkan sonuç şaşırttı. 1955'te, Kazablanka'nın biraz dışındaki bir köyde yaşayan Zehra Ebu Talip adlı Fas`li kadın ilk çocuğuna hamile kalır. Doğuma 48 saat kala büyük bir acı içinde kıvranan Zehra hastaneye kaldırılır. Doktorlar, doğumun ancak sezeryanla gerçekleşebileceğini anne adayına bildirirler. Bu konuşmadan hemen sonra...
  2. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  3. hamile kalmış olabılırmıyım ?

hamile kalmış olabılırmıyım ?

herkese merhaba. uzun zamandır takıp edıyorum sıteyı. daha once uye olmustum fakat bu ılk konum ve ılk mesajım. yerının doğru olduğundan da emin değilim, eğer yanlış yere açmışsam özür dilerim. 20 yaşında nişanlı bir kızım. 1 ay önce nişanlımla sürtünme ile beraber olduk. o zamanlar adet dönemim gelmişti. fakat hala adet görmedim. en son 23 martta adet görmüştüm. nerdeyse iki ay olacak....
  4. hamile kala bilirmiyim

hamile kala bilirmiyim

:sobe:slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bi sorum olucak bilen veya aynı şeyi yaşayanlardan yardım bekliyorum siprail çıkattırdıktan ne kadar süre sonra hamile kala bılirim
  5. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş