gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Erkek kaç saniyede aşık oluyor? Gizli kamera ıyla yapılan araştırma ortaya ilginç sonuçlar çıkardı... İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, erkekler, aşık olacakları kadınla ilk karşılaşmaları sırasında onun gözlerine ortalama 8.2 saniye boyunca bakıyorlar.
    Aynı erkeklerin, çekici bulmadıkları bir kadının gözlerine bakma süresi ise sadece 4.5 saniye. Archives of Sexual Behavior (Cinsel Davranış Arşivi) adlı dergide yayınlanan araştırma için gizli kameralar kullanıldı. 115 öğrencinin gözleri, bazı aktör ve aktrislerle konuşurlarken izlendi. Ardından bu öğrencilere hangi oyuncuları ne kadar sevdikleri soruldu. Erkeklerin, güzel buldukları kadınların gözlerine iki kat daha uzun süre baktıkları görüldü. Buna karşın, aşkı kadınların gözünde okumak daha zor. Çünkü kadınlar için iki süre arasında fark yok

Erkek kaç saniyede aşık oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşık olunca burçlara neler oluyor

aşık olunca burçlara neler oluyor

insan aşık olunca ne hisseder aşık olunca neler hissedilir burçlara neler oluyor KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ? Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz. Yumuşaklık, diplomasi ve...
  2. Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Sana Öyle Alıştım Ki Hep Yanımda İstiyorum Gözlerini Düşündükçe Sana Aşık Oluyorum Karıştı Tüm Duygularım Kaçıyor Hep Uykularım Söyle Sensiz Ne Yaparım Sana Aşık Oluyorum Belki Günah Sevmem Seni Tutamadım Hislerimi Anla Artık Sende Beni Sana Aşık Oluyorum
  3. Ünlü şarkıcıya kadınlaramı erkeklerimi aşık oluyorsunuz diye soruldu.peki ya cevabı?

Ünlü şarkıcıya kadınlaramı erkeklerimi aşık oluyorsunuz diye soruldu.peki ya cevabı?

ÇİĞDEM ANAD BOMBA SORULARIYLA, FATİH ÜREK’İ TERLETTİ: “SİZ KADINLARA MI YOKSA ERKEKLERE Mİ AŞIK OLUYORSUNUZ?” PEKİ ÜREK’İN CEVABI NE OLDU?.. P { margin: 0px; } Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Çiğdem Anad, kadın erkek ilişkilerinin konuşulduğu sırada Fatih Ürek'e şöyle bir soru yöneltti: "Siz kadınlara mı aşık oluyorsunuz, erkeklere mi aşık...
  4. Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

kime aşık oluyorsunuz testi Aşk denen olgu hepimizin kapısına en az bir kere uğramıştır. Peki neden aşık oluruz? Bizi karşı cinste etkileyen nedir? Herkese doğarken bir görev biçilir ve biz aşık olurken bile bu görevleri yerine getirmemize yardım edecek kişilere aşık oluruz. Testimizi tamamladıktan sonra hem ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, hem de kime neden aşık olduğunuza daha net...
  5. Behlül Nihal' aşık oluyor

Behlül Nihal' aşık oluyor

sevgili Melekler pazar günü Güneri Civaoğlu'nun sunduğu Şeffaf Oda'nın konuğu Beren Saat'ti. Dizideki saçıda, makyajıda, giyimide açıkçası çok ilgimi çekiyor. Söyleşide bazı açıklamalar meraklarınızı giderebilir. İşte başlılardan birkaçı. ALTI AYDIR YASTIK YORGAN KONUŞULUYOR “Sevişme sahnelerinde yastık kullanıyoruz” açıklamasının da çarptırıldığını belirlen Beren Saat, “Kendimi...

Sayfayı Paylaş