gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkek kaçıran cümleler

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

garip bazen işe yarayabilir derim:D:D Erkeksavar cümleler Bazen bizim için önemli de olsa, söylediğimiz bazı şeyler, erkekleri arkasından yırtıcı bir ayı kovalarcasına bizden hızlıca uzaklaştırıyor! İşte 10 örnek.
    Erkekler, bazı konularda son derece hassas olabiliyorlar. Sizden duymaktan hiç hoşlanmayacağı birkaç konuyu burada bulabilirsiniz.

"Yatağının altında duran, içinde eski sevgilinle fotoğraflarının olduğu kutuyu açıklamak ister misin?"

"İnanması zor ama şu anda karnımda bir bebek olabilir."

"Bana karşı dürüst ol. Başka kadınlarla sevişmeyi hayal ediyor musun?"

"Evini yeniden dekore etmek istediğimi zaten söylemiştim. Getirdiğim halı renk seçeneklerine bakmak ister misin?"

"Saç rengim nasıl? Sence kumral mı olmalıyım, yoksa beni sarışın daha mı çok seversin?"

"Geçen ayki bir konu beni rahatsız ediyor ve bunun hakkında konuşmak istiyorum. Gerçekten Lost'un üçüncü sezonunun en iyi sezon olduğunu mu düşünüyorsun yoksa öylesine mi demiştin?"

"Bir tane daha mı yiyeceksin? Bu kadar çok yediğine inanamıyorum!"

"Kardeşimin güzel olduğunu biliyorum ama eğer bize 1-10 arası bir puan vermen gerekseydi hangimiz daha yüksek puan alırdı?"

"Arkadaşım sevgilisi tarafından terk edildi. Şimdi durmadan ağlıyor ve şu sıralar yalnız kalmayı hiç istemiyor. Önümüzdeki hafta bizimle beraber tatile gelmesine bir şey demezsin herhalde?"

"Senden hemen bir cevap istiyorum. Sence bu boynundaki morluk ne?"

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: erkek kaçıran cümleler
    "Bir tane daha mı yiyeceksin? Bu kadar çok yediğine inanamıyorum!"

Ben bu cümleyi nerdeyse hergün sölüyorum :) Biri benim eşime dur demesi gerek :) :) hehee

erkek kaçıran cümleler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekleri Korkutan Cümleler

Erkekleri Korkutan Cümleler

"Adam gibi davran" Erkekliğinizin sorgulanması kadar acı verici birşey yotur herhalde. Onu utandırmak için istediği şeyi yapabilir ya da ona dırdır yapmamasını söyleyebilirsiniz. "Ailem seninle tanışmak istiyor" Bu cümlenin iki anlamı olabilir: 1-İlişkiniz ciddi bir boyuta gelmiştir 2-Kızın ailesi sizi incelemek istemektedir Tek yapmanız gereken sevgilinizin...
  2. Erkekleri korkutan cümleler

Erkekleri korkutan cümleler

Erkekleri korkutan cümleler Bir erkeğin sevgilisinden asla duymak istemediği şeyler vardır. Örneğin ‘Alışverişe gidelim mi?’ sorusu ya da ’Tıpkı babam gibi davranıyorsun’ cümlesi beraber olduğunuz erkeği çileden çıkartabilir. İşte size sevgilinizin duymaktan korktuğu diğer cümlelerden örnekler… "Düşündüm de…" Kız arkadaşınız bu kelimelerle başlayan bir cümle kuruyorsa bilin...
  3. Erkek ve kadın için red etme cümleleri

Erkek ve kadın için red etme cümleleri

KADINLARIN ERKEKLERİ REDDETME CÜMLELERİ 1-Arkadaş kalalım ( benim yanımda olda erkek arkadaşlarımın neler yaptığını anlatacak bir adamım olsun) 2-Sözlüm var ( senle beraber olmaktansa her yalanı söylerim ) 3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim ( İş yapmak bile senle beraber olmaktan daha ilginçtir) 4-Sorun senden değil benden kaynaklanıyor ( sorun senden kaynaklanıyor) 5-Aynı iş yerinde...
  4. Erkekleri en güzel tanımlayan cümleler

Erkekleri en güzel tanımlayan cümleler

tanımlama cümleleri tanımlama ile ilgili cümleler erkek erkeği sikiyor acı ile ilgili cümle Hafızalarının yetmediği doğru galiba... Hiçbişeyi hatırlayamıyolar ya....... Erkekler bilgisayar gibidir... SIK SIK kilitlenir ve hafizasi asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir... Tatlidir, keyif verir ama sonuçta gelir popona yapisir. Erkekler kahve gibidir... iyisi seni bütün gece uyutmaz....
  5. altına kaçıran veya çocuğu altına kaçıran

altına kaçıran veya çocuğu altına kaçıran

arkadaşlar benim bir tanıdığımın da böyle bir sorunu vardı doktor doktor dolaştılar ama hiçbir işe yaramadı sonra bir tane kadın varmış ona gittiler. kadın bio enerji ile ilgileniyor bir bakışta anlamış sorunu ve 3 seansta düzeltmiş benimde bazı sorunlarım vardı bende gittim kadın gerçekten de böyle size bakıyor mesela benim küçükken kulak iltihabım olmuştu kadın hemen bildi eğer sizinde...

Sayfayı Paylaş