gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

erkek%kadın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti
    Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti
    Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu

Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti

ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti

KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti

Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti

KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti

Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti

Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti

Erkek ticareti buLdu,parayı keşfetti

Kadın parayı buLdu alışwerişi keşfeti

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar doğru valla:)

erkek%kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın % erkek

kadın % erkek

KADIN & ERKEK K: Saatlerce öpüssem bile sıkılmıyorum. Aramizda kuvvetli bir elektrik var E: Ulan saatlerdir öpüsüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedim. K: Yaninmda kendini iyi hissediyor olmali. Benimle uyumak istiyor. E: Nerden geldim buraya yahu. Öylece yatiyoruz. Eve gidip zibarsam. K: Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor. E: Simdi iki dakika için disari çik, giyin....
  2. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  3. erkeksen vurma kadınsan susma

erkeksen vurma kadınsan susma

Ayaklarımın altına adını düğme yaptıracağım, her adımımda ezil diye; kalbimi ayaklar altına almana benzemez ama idare et!
  4. kadın aklı erkek aklı

kadın aklı erkek aklı

Siz de, kadınların erkeklerin daha zayıf olduğuna dair yaygın kanıya katılıyorsanız yanılıyorsunuz! İstatistikler, erkkelerin her anlamda daha zayıf yaradılışta olduğunu söylüyorlar. İntihara daha yatkınlar; kaza ya da kalp krizi sonucu daha kolay ölüyorlkar; psikolojik olarak daha çabuk çöküntüye uğruyorlar; hatta kekemelelik ve disleksi de erkeklerde daha yaygın. Görüldüğü gibi, hayatı erkek...
  5. Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

kadınların sırları kadınların gizledikleri kadın erkek ilişkileri Biz bayanların alışverişe olan tutkunluğu malum... Bazen bu alışverişler sonrası aldıklarımızı eşimize göstermekten zevk alsakta bazılarımız ise alışverişte aldıklarının birçoğunu gizlemeyi tercih ediyor. Yaplan araştırmalara göre kadınların alışveriş konusun da erkeklerden gizlediği gerçekler ise şunlar; İngiltere'de...

Sayfayı Paylaş