gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Erkek milleti işte yaşlısı genci fark etmiyor :D

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Bu yazıyı okurken ne güzel dedim kaç sene olmuş ama gene karısına canım cicim vs gibi laflar söylüyo diye geçirdim içimden ama yazıyı tam okuyunca ne olcak erkek milleti işte yaşlısı genci farketmez dedim :D :D

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur.75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken 'Çiçeğim,bir bardak daha verir misin ?' der. Sonra da 'peteğim,şekersiz lütfen diye ekler.Genç adam ,yaşlı amcanın karısına kullandıgı sevgi sözcüklerinden çok etkilenir.Amcam kaç yıllık evlisiniz diye sorar.YaşLı ama dinç adam 40 seneyi geçtik evladım der.Genç adam 'Vallahi maşallah ,allah muhabbetinizi, arttırsın der sürekli çiçegim petegim bebegim gibi güzel sözlerle hitap ediyorsunuz galiba 'Yanakları pembeleşmiş teyze dogru birkaç yıldır hep bana böyle hitap ediyor' deyip mutfaga dogru yöneldiğinde yaşlı amca genç adamın kulagına dogru egilerek 'Şİşşşt ,çaktırma 2 sene önce adını unuttum hala hatırlamıyorum der :ıslık::ıslık:

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    koptumm gizemimm ya hahaha yuh diyorumm amcaya

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Öldüm valla bende gülmekten btnm :haha: gerçektende yuh :D

4. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    erkek milleti deqilmi işte çok şaşırmamak qerekir yaslısı qencı hepsı aynı al bırını vur otekıne :)

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    buda güzel çicegim petegim diyo adını unutması degil sevgisi aynı önemli olanda bu

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
Erkek milleti işte yaşlısı genci fark etmiyor :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kiz cocuga bir top atarsaniz hemen suratina carpar -Erkek cocuga bir top atarsaniz onu yakalamak icin ellerini acar, yine de top suratina carpar +Kiz cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, suslenme fasli bittiginde kucuk hanim harika gorunmektedir ama gidiceginiz yere 1 saat gecikmissinizdir... -Erkek cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika...
  2. Kızlar & Erkekler işte farkları...

Kızlar & Erkekler işte farkları...

TAKMA iSiMLER Başak, Ayşe, Zeynep ve Özlem birlikte yemeğe çıktıklarında birbirlerine Başak, Ayşe, Zeynep ve Özlem diye hitap ederler. Ama eğer yemeğe çıkanlar Kerim, Ozan, Cenk ve Emre ise birbirlerine, "Taş kafa", "Godzilla", "Armut" ve "Sibop" dediklerini fark edersiniz. DIŞARDA YEMEK Hesap geldiğinde Kerim, Ozan, Cenk ve Emre, 5'er...
  3. Erkek milleti ne olacak işte !!!

Erkek milleti ne olacak işte !!!

Ah şu erkek milleti!!!! Yıllardır bizleri tatlı dillleri ile kandırdılar.. İşte Erkeğin 7sinde neyse 77sindede aynı olacağına bir kanıt.... Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verir misin?" der. Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler.Kendisine 65 yaşındaki...

Sayfayı Paylaş