gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Erkek milleti ne olacak işte !!!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Ah şu erkek milleti!!!! Yıllardır bizleri tatlı dillleri ile kandırdılar.. İşte Erkeğin 7sinde neyse 77sindede aynı olacağına bir kanıt....

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verir misin?" der. Sonra da "peteğim, hiç
    şekersiz lütfen" diye ekler.Kendisine 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına
    kullanıdığı sevgi sözcüklerinden çok etkilenir "Amcacığım, kaç yıllık evlisiniz?" diye sorar. Yaşlı ama dinç adam,"40 seneyi geçtik evladım" der. Genç adam: "Vallahi maşallah, Allah
    muhabbetinizi arttırsınız. Sürekli çiçeğim, peteğim, bebeğim gibi güzel sözlerlehitap ediyorsunuz galiba"Yanakları pembeleşmiş teyze "Doğru, bir kaçyıldır hep bana böyle hitap ediyor" deyip mutfağa doğru yöneldiğinde yaşlı amca genç adamın kullağına doğru eğilerek: "Şiişşt,çaktırma, 2 sene önce adını unuttum, hala hatırlayamıyorum ...

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşimde aynı yaw adımı unuttu mu yoksa:D
    ben ona hatırlatmasını bilirimhahaha

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D bencede ablacım sen arada bir hatırlat.. Pelin :D felan diyerek dolan etraftaaa geldiğinde :D

4. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Erkek milleti ne olacak işte !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek işte ne olcek:)

erkek işte ne olcek:)

Emeğe Saygı.... + Bonus
  2. şoklardayım(erkek milleti)

şoklardayım(erkek milleti)

Sevgili günlük hayat benim için artık güzelleşmeya başladı derken dün ki bi olay canımı sıktı ferhatlar ailece isteme öncesi gelmek istiyorlar fakat babam yan çiziyor.... Neyse gelelim asıl konuya ben sözlenme arifesindeyim eski rahmetli erkek arkadaşım geçenlerde hortlamaya çalıştı ama fırsat vermedim ve derkende bugün öğrendim ki kız kaçırmış.... sinirlendim erkeklerin ne kadar midesiz...
  3. Erkek milleti işte yaşlısı genci fark etmiyor :D

Erkek milleti işte yaşlısı genci fark etmiyor :D

Bu yazıyı okurken ne güzel dedim kaç sene olmuş ama gene karısına canım cicim vs gibi laflar söylüyo diye geçirdim içimden ama yazıyı tam okuyunca ne olcak erkek milleti işte yaşlısı genci farketmez dedim :D :D Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur.75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken 'Çiçeğim,bir bardak daha verir misin ?' der. Sonra da...

Sayfayı Paylaş