gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Erkek milletinin 10 büyük yalanı

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Erkek milletinin 10 büyük yalanı
    Sevgilinizin ya da eşinizin hiç yalan söylediği aklınıza geldi mi? Eğer partneriniz “Asla yalan konuşmam” diyorsa, ona kesinlikle inanmayın. Çünkü erkeklerin sıklıkla başvurduğu yalanlar var. İşte erkeklerin kadınlara en çok söylediği 10 yalan.

Bayanlar dikkat! Erkeklerin her zaman başvurdukları 10 yalan var. ‘Dişi sineğe bile bakmam’, ‘Daha sonra konuşuruz’, ‘Yemeklerin bir harika’, bu yalanlardan bazıları.
    Özür dilerim
    Tam anlamıyla sihirli bir cümle. Üstelik çok kullanışlı. Erkekler, sinirli kız arkadaşlarını ya da eşlerini bu cümleyle rahatlatıp, gülümsetmeye çalışıyor.

Anneni çok seviyorum
    Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir. Erkekler de öyle hissetmeseler bile bu cümleyi kullanmaktan çekinmiyorlar.

Romantik filmlere bayılırım
    Romantik kadınlar karşısında prim yapmak isteyen ama aslında bu filmlerden nefret eden erkeklerin başvurduğu yalanlardan biri.

Bu ev artık senin
    Sakın inanmayın. Çünkü bu cümle sadece ilk zamanlar için geçerlidir.

Dişi sineğe bile bakmam
    Partnerini kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan…

Yemeklerin nefis
    İşte kaleyi fethetmek için erkeklerin başvurduğu yalanlardan biri daha.

Jennifer Lopez gibisin
    Bir başka yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınlar büyük özgüven kazanıyor.

Hiç şişman görünmüyorsun
    Kadınların en sık sorduğu soru. “Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?” Bu yalan da, verilecek en güzel cevaplardan birini oluşturuyor.

Dansözü izlemiyorum
    Yapmayın, dansöz izlemekten hoşlanmayan erkek var mı? Dansöz çıktığında tüm erkekler bakışlarını televizyona kilitler. Sakın inanmayın.

Daha sonra konuşuruz
    İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Dişi sineğe bile bakmam Partnerini kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan…

ahh bitanemm bu erkeklerin herşeyii yalann ne onuu ne yüzüü...
    paylaşım için tşklerr...
    birazz gözümüz acıldıı sayendee balım...

3. büşran

büşran Forum Okuru

erkek= yalancı daha söze gerek yok

4. calliope

calliope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eveett..ve bi yalanda benden.özellikle bir ilişkinin bitiminde söylenen:çok güzelsin,çok tatlı ve iyisin.daha iyilerini hakediyorsun ben sana layık değilim...anlamıda:senden daha güzelini aramaya gidiyorum ama arkamdan çok kötü söylememen için gönlünü almaya çalışıyorum..2 kez başıma geldi,üçüncüde gelmesin mümkünse :)

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm eline sağlık çok haklısın walla

6. canos85

canos85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    cok dogru, dogru sözlere daha nedenir ki??? ellerin dert görmesin ;)

7. sema_92

sema_92 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkek işte hedefe kitlendikleri için her yalanı söylerler :)

Erkek milletinin 10 büyük yalanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Erkek Milleti

Petek Dinçöz - Erkek Milleti

petek dinçöz erkek milleti petek dinçöz erkek milleti video değil mi aman aman değil mi dinle kimbilir kiminle nerde eğleniyorsun ben evdeyim ya rahat rahat geziyorsun erkek milleti değilmi aman hepside aynı tas aynı hamam özledikçe temizlik yaptım sinirlendim yemek pişirdim yok yine de geçmiyorki zaman gitti gidiyor aklım başımdan çok mu kıskancım üzgünüm öyleyim çünkü aşığım kendini koy...
  2. Erkek milleti iste

Erkek milleti iste

* Bilerek unutmuş gibi yaptım hayatım... Sanki evlilik yıldönümümüz denince 1 yıl daha geçmiş, sen 1 yaş daha yaşlanmışsın, ben de senin yaşını yüzüne vuruyormuşum gibi geliyor da, o bakımdan yani! * Yahu Cavidan, tam sana en pahalısından bir hediye alıyorum, bir an düşündüm; evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü... Bunlar hep tüketim ekonomisinin dayattığı harcama tuzakları...
  3. şoklardayım(erkek milleti)

şoklardayım(erkek milleti)

Sevgili günlük hayat benim için artık güzelleşmeya başladı derken dün ki bi olay canımı sıktı ferhatlar ailece isteme öncesi gelmek istiyorlar fakat babam yan çiziyor.... Neyse gelelim asıl konuya ben sözlenme arifesindeyim eski rahmetli erkek arkadaşım geçenlerde hortlamaya çalıştı ama fırsat vermedim ve derkende bugün öğrendim ki kız kaçırmış.... sinirlendim erkeklerin ne kadar midesiz...

Sayfayı Paylaş