gebe
  1. kübra gözden

kübra gözden Forum Okuru

erkek nasıl tavlanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kübra gözden tarafından paylaşıldı.

sevgilisi olan erkek nasıl tavlanır ben bir erkeğe aşığım ve o erkeğin de bana aşık olduğunu düşünüyorum ama çoçuk bana daha açılamadı birde akşam bana çok yakışıklı bir başkası çıma teklif etti ne yapmalıyım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kendinize dikkat ederek yaşınızın gerektirdiği gibi hareket edin.Yaşınızı belirtmemişsiniz ancak anladığım kadarıyla hata yapmaya müsait, genç bir yaştasınız.Hiç bir şey için acele etmeye gerek yok.Bırakın herşey olması gerektiği gibi gelişsin,olayları akışına bırakın ve kendinize dikkat edin..:)

erkek nasıl tavlanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek nasıl tavlanır?

Erkek nasıl tavlanır?

nasıl erkek tavlanır erkekler nasıl tavlanır erkek bir okulda Sevgilisi olmayanlar icin yeni bir erkekle tani$mak cesaret, hedefe kilitlenmek ve cogu zaman da ba$aracagina inanmaktan geciyor. Yeni bir erkekle tani$mak icin neler yapabileceginizi ara$tirdik. Yaz geldi. Tatil moduna girdiniz, cali$ma saatleriniz birazcik hafifledi. I$ ciki$lari bir yerlere takilip en seksi halinizle etrafta...
  2. Kadın Nasıl Tavlanır ?

Kadın Nasıl Tavlanır ?

koç kadını nasıl tavlanır kadın nasıl tavlanır yengeç burcu kadını yengeç kızı başak burcu Aşk bu, boru değil. Dikkatli olmalı, dikkatli davranmalı, taraflardan birisinin kadın olduğunu asla unutmamalı. 1. Bir kadın seni ilginç buldu, sen de bu durumu ilginç buldun. Durum ilginç olmadığı gibi ilişkiyi ilk onun başlatması olasılığı da çok zayıftır. Toplum, her durumda kadının kitabıdır...
  3. Erkekler Nasıldır?

Erkekler Nasıldır?

Erkekler Nasildir ? Erkekler bilgisayar gibidir... Sık sık kilitlenir ve hafizasi asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir... Erkekler kahve gibidir... iyisi seni bütün gece uyutmaz. Erkekler yildiz fali gibidir... Sana ne yapman gerektigini söyler, lakin her seferinde yanilir. Erkekler park yeri gibidir... Iyilerin hepsi kapilmistir. Erkekler kar firtinasi gibidir... Ne zaman...
  4. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...
  5. Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

bir erkeği nasıl etkilersin bir erkegi nasil etkilersin kocanızı nasıl etkilersiniz kadın ve erkek, ilişkileri, erkeği etkilemenin yolları, nasıl etkilenir, ne yapmalıyız gibi sorularınıza cevaplar burada hanımlar Biraz da biz kadınlar onların nasıl etkileneceği ve tavlanacağı konusunda bilgiler edinelim değil mi melek’lerim Erkekler kadınların gözlerini çok sever. Bunun yanında doğal...

Sayfayı Paylaş