Erkek Neden Aldatir?

M

Misafir

Forum Okuru
Erkek Neden Aldatir?
ERKEK NEDEN ALDATIR?

DIŞ SEBEP 1.
doğada tüm türlerde eşleri dişiler seçer. hiç AA UU demeyin bu gerçek psikoloji bilimi tarafından kabul edilmiştir.
eşleri dişiler seçtiği için uygulamada erkeklerin ne hissettiklerinin hiç bir önemi yoktur.
erkek seçemediği için kendisini seçene razı olmak zorundadır.(BUNU YAPMAZSA PAPAZ HAYATI YAŞAR)çoğu erkek mecbuır kaldığı için içine sinmeyen kadınla mantık ilşkisi yaşar.günü gelip de tam hoşlandığı bir kadın üzerine üzerine gelince de adamın tercihi değişir.karakterli adam terk eder ayrılır.(benim gibi) karaketrsiz adam çıktığı kızın duygularını önemsemez ve aldatır.gerçi kızmıyorum onun duygularını kim önemsemiş ki.

DIŞ SEBEP 2.
kadınlar hiç bir emek harcamadan hiç bir bedel ödemeden sevgili ve koca buldukları için adamların değeri de o kadardır ve yaşamlarındaki erkeği hiç kıskanmazlar. nasıl olsa ellerini sallasa ellisidir.(gerçekten de öyle)
kadınlar adamları kıskanmadıkları için adamlar da kendilerini özel hissetmezler.kendilerini özel hissettiren kadına kapılırlar.bunlara da kızmıyorum hep biz mi kıskanıcaz.

DIŞ SEBEP 3.
kadınlar hayatları boyunca erkekler tarafından pohpohlanmaya alıştıklarından inanılmaz bir egoları vardır.erkeği hiç bir şekilde olduğu hgibi kabul etmek zorunda değillerdir(alternatif çok).erkek "KADININ İSTEDİĞİ ERKEK" olmaz da "KENDİ"olursa kadın erkeğin suratına bile bakmaz............ama erkek onu olduğu gibi kabul etmek zorundadır.

kadın erkek ilşkisinin en adaletsiz tarafı da budur.akıllı kadın erkeği olduğu gibi kabul etmiş görünür. ama bunu çoğu 30 yaşına gelmeden yapmaz

kadınlar hayır kelimesine ve eleştiriye hiç gelemezler.ilişkide erkek hayır kelimesini kullanırsa ya da kadını eleştirirse o ilişkinin idam fermanını imzalamış olur.erkek bir ilşkisi varken kendisini olduğu gibi kabul eden vek kendi olmasına izin veren başka bir kadından ilgi görürse karısının hiç gözünün yaşına bakmaz kendi olamamak kadar sıkıcı bişey yoktur.

İÇ SEBEP.
erkeğin iradesizliği.bunun savunulacak bir tarafı yok erkeğin eksikliği.
kadınların karşı cinsten bir haftada gördüğü ilgiyi biz 1,5 yılda görüyoruz. ilgi açlığına

Geri