gebe
  1. karemela

karemela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Erkek Olunca Çapkın Kadın olunca Kaşar mı Oluyor?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında karemela tarafından paylaşıldı.

Sizce "kadının çapkını olmaz, ona başka şey (!) mi denir? Yoksa bu toplumsal bir ikiyüzlülük müdür? Görüşlerinizi bekliyorum.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    her iki kişide aynı anda bir çok kişiye ilgili arkadaşlık ötesinde yakın davranıyorsa ikisi de edepsiz oluyo bence ama sevgilileri var başka kisilerle normal arkadaslık seviyesinde muhabbetleri varsa problem yok

3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    valla ben bu tip konularda kadın erkek ayrımı yapılmasına accayip gıcık oluyorum :sinir: erkek gezer sorun olmaz kız gezer anıında yer damgayı yok ya kime göre? 'çapkın' erkeklerinde bi adı var benim hayat görüşümde :D:D beyni farklı yerlerde diyorum :hıh:

EnCey bunu beğendi.
  4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bayanlara k.ş.r gibi isim söyleyen bence en büyük k.ş.r erkeklerin egemen olduğunu bir toplumda yaşıyoruz erkek ne yapsa ona uygun bir kılıf bulunur ve sanki normal bir durummuş gibi kabul ettirilir insanlara.K.ş.r gibi deyimler kadınlara söyleniliyor nedense bu konularda ayrım yapılmamalı erkeğe çapkın kadına k.ş.r denilmemeli her ikisine eşit muamele yapılmalı ama ne yazık ki kadınlara daha ağır isimler konuluyor .

Erkek Olunca Çapkın Kadın olunca Kaşar mı Oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BİZİM BUNU ERKEKLERE OKUTMAMIZ LAZIM bir kadını ağlatırken dikkatli olun..........

BİZİM BUNU ERKEKLERE OKUTMAMIZ LAZIM bir kadını ağlatırken dikkatli olun..........

tanrı gözyaşlarını sayar erkekleri ağlatmanın yolları BİR KİTAPTAN ALINTI... Musevilerin Tanrı ile insanın konuşması adlı kitabından alıntı .....bir kadını ağlatırken çok dikkatli olun,çünkü Tanrı gözyaşlarını sayar.Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından yartılmadı.Öle alsa ezilirdi üstün olsun diye başındanda yaratılmadı.Eşit olsun diye göğsünden yarattık.Kolun biraz altından...
  2. çapkın erkekler

çapkın erkekler

Çapkın Erkeklerı Tanımanın 6 Yolu * Sizi almaya evinizin kapısına geldiğinde, verdiğiniz masum bir merhaba öpücüğü, dilini boğazına sokmaya çalışmasıyla son buluyorsa. * Sizi büyük bir otelin restoranına yemeğe götürdüğünde, vale tarafından hararetle selamlanıyor, resepsiyon memurunun gülümsemesini görmezden geliyor, garsonlar şarap seçimini sormaya bile gerek duymadan getiriyorlarsa... *...
  3. Çapkın Erkek

Çapkın Erkek

yengeç erkeği çapkınmıdır en çapkın burç erkeği boğa çapkın mıdır oğlak çapkınmıdır oğlak mıdır Çapkın Erkek Anne karnında belirleniyor Almanya’daki Chemnitz Üniversitesi bilim adamlarına göre, erkeğin anne karnında maruz kaldığı testosteron (erkeklik hormonu) seviyesi onun çapkın olup olmadığını belirliyor. ‘Ellerine dikkatli bakın’ Araştırmayı yürüten Johannes Honekopp, anne karnında fazla...
  4. Erkeğinizin ideal kadını olun

Erkeğinizin ideal kadını olun

Aman bu erkeklere ne yapsan yaranamazsın.Onu yapmayın bunu yapmayın ne yapıcaz peki:seker:Erkekler için binbir şekle girmeye gerek yok ama neyse:DYine de siz okuyun meleklerim:) Onun hayatı boyunca tanıdığı en mükemmel kadın olmak için yapmanız ve yapmamanız gerekenler burda sahaneforumdan sizlere ip ucları.. Her kadın ilişkinin temel kurallarını bilir. Bunların başında, erkek...
  5. "1 Kadın 1 Erkek" Aşkı Gerçek Oldu!

"1 Kadın 1 Erkek" Aşkı Gerçek Oldu!

1 kadın 1 erkek, demet evgar haberleri, emre karayel haberleri Sevgili melekler, uzun süredir ekranlarda yer alan sitcom komedi dizisi "1 Kadın 1 Erkek"in dizi aşkı gerçek oldu. Takvim gazetesinin verdiği habere göre dizinin başrol oyuncuları Demet Evgar ve Emre Karayel Çeşme'de dudak dudağa objektiflere yakalandı. İşte haberin detayları... Yıllardır birlikte oynadıkları...

Sayfayı Paylaş