gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

erkek sac modellerı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: erkek sac modellerı
    hey allahım akıl dağıtılırken bunlar nerdeydi:hhh:

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: erkek sac modellerı

valla cemoscum kesın semsıyeyle korunuyorlardır:):):):)paylasım için saol..

erkek sac modellerı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takı modellerı.....

takı modellerı.....

boncukla yapılan takı modelleri kumboncuk takılar kum boncuk takılar kum boncukla yapılan boncuktan yapılmıs takı modelleri Malzemeler: Yaklaşık 19 tane 4mm' lik küp boncuk.(Merkezlere koymak için) Yaklaşık 38 tane 4mm' lik yuvarlak boncuk. 11.0' lık kum boncuklar. 12' lik iğne. Uzun bir ip. Bu çalışma bayağı ip gerektiriyor. Çalışma bitmeden ip bitebilir dikkatli olun. Adım 1: İlk...
  2. Abıye modellerı

Abıye modellerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. erkeklerde sac seklıne göre karakater

erkeklerde sac seklıne göre karakater

ERKEKLERDE SAÇ ŞEKİLLERİ KISA SAÇ: Saçlarını iyice kısa kesen bir erkek nefsinden emin ve kudretlidir. Sanattan ancak yüzeysel bir zevk alır. Hafif eserleri dinleyip dansetmesini çok sever. Fakat herhangi bir muzik aletini çalmasını öğrenmek aklından bile geçmez. Zaman zaman aptalcasına inatçı olur. İnsanları sevmez ve insanların iyi olabileceğine pek inanmaz. UZUN SAÇ: Saçlarını...
  4. sac

sac

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....

Sayfayı Paylaş