gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Erkek sarrafı olmuş

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ünlü oyuncularımızdan Nilgün Belgün geçtiğimiz günlerde arızalı erkeklerden hoşlandığını söylemişti şimdidde Issız Adam filimini eleştiren oyuncu neler söyledi.....
    'ISSIZMIŞ, ISLIYMIŞ YEMEM BUNLARI!'
    NİLGÜN BELGÜN, YİNE KAHKAHA BOMBARDIMANINA SOKTU. İŞTE BELGÜN'ÜN 'ISSIZ ADAM' TANIMLAMASI...

Reha Muhtar'ın CNNTURK'teki programına konuk olan tiyatrocu Nilgün Belgün, Sabah Gazetesi'nde yazan Ayşe Özyılmazel'in 'Issız Adam'larla ilgili değerlendirmesinden sonra ekran başındakileri güldüren konuşmalar yaptı.

'Hayatım ben artık bunları yemiyorum. Issızmış, ıslıymış, ben adamın yüzüne bakar bakmaz anlıyorum. Adamın durumu nedir, arıza mıdır, ıssız mıdır... Ben o yaşları geçtim artık' diyen Nilgün Belgün, kendi gençliğinde ortalıkta bu kadar ıssız adam olmadığını, tek tük bulunduğunu söyleyerek 'Şimdi çoğalmış. O yüzden bu kızlara yazık' diye konuştu.

Nilgün Belgün'ün 'arıza' olarak tanımladığı ıssız adam tarifi ise şöyleydi:

'Canım ıssız adam istiyorsa bile bile seçerim ya da seçmem. Bunlar biraz arıza adamlar olur. Kendi kendiyle barışık olmayan, triplerde havalardadır. Birden yalnız kalmak ister, bunalıma girer, bir gidip geleyim seni de rahat bırakayım falan der.. Yani bunlar o kadar bariz ve bellidir ki. Sen uğraşmak istiyorsan çekicidir tabi.'

Reha Muhtar'ın 'Beni hangi kategoriye sokuyorsunuz?' sorusu üzerine de Nilgün Belgün, 'Reha sen gayet iyi durumdasın, bence kendini bozma, olduğun gibi kal. Biz, kadınları tanıyan ve işini bilen, ağzı var dili yok erkek diyoruz sana' şeklinde konuştu.

Erkek sarrafı olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin gözdesi olun ?:)

Erkeklerin gözdesi olun ?:)

İşte erkeklerin gözdesi kadın tiplerinden bazıları. Siz de bunlardan birini kendinize örnek alın ve erkeğinizi parmağınızda oynatın. Bayan tatlı: Bu kadın tipi her zaman mutlu olan bir Polyanna'dır. Her şeye iyi niyetle bakar, kocası eve geç geldiğinde suratını asmaz, maç izlemek istediğinde televizyonun önünden geçmez. Tek işi kocasını ve çocuklarını mutlu etmektir. Bayan tatlı, çoğu erkeğin...
  2. Dört erkekle birlikte olmuş!

Dört erkekle birlikte olmuş!

Hollywood yıldızı Angelina Jolie, hakkında yaygın kanının tersine, şimdiye kadar yalnızca dört erkekle birlikte olduğunu söyledi. Magazin basınında, 'erkek canavarı Jolie', 'erkeklerin karşı koyamadığı kadın' gibi niteliklerle anılan ve birçok kez dünyanın `en seksi' ve 'en güzel kadını' da seçilen Jolie, ilginç bir itirafta bulundu. Bugüne kadar yalnızca dört erkekle cinsel ilişki...
  3. erkeklere ders olsun :)

erkeklere ders olsun :)

alıntıdır.
  4. Türk erkek olsun istedi

Türk erkek olsun istedi

star tv de yayınlanan evlilik programlarından olan yabancı gelin in sunucusu Sema Öztürk damat adayının yabancı olmamasını istermiş..... TÜRK ERKEĞİYLE EVLENMEK İSTİYOR! YABANCI GELİN’ ADLI PROGRAMIN SUNUCULUĞUNU ÜSTLENEN SEMA ÖZTÜRK HAFTA SONU DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA EVLİLİK HAKKINDAK SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTI. ‘Yabancı Gelin’ adlı televizyon programında evlilik hayalleri kuran...
  5. Erkeğinizin ideal kadını olun

Erkeğinizin ideal kadını olun

Aman bu erkeklere ne yapsan yaranamazsın.Onu yapmayın bunu yapmayın ne yapıcaz peki:seker:Erkekler için binbir şekle girmeye gerek yok ama neyse:DYine de siz okuyun meleklerim:) Onun hayatı boyunca tanıdığı en mükemmel kadın olmak için yapmanız ve yapmamanız gerekenler burda sahaneforumdan sizlere ip ucları.. Her kadın ilişkinin temel kurallarını bilir. Bunların başında, erkek...

Sayfayı Paylaş