gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Erkek Taşlama :D

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bu harika bişey ya [​IMG][​IMG] işte bayanlar canı sıkılan buraya tam bize göre bişey [​IMG]
    işte link

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Erkek Taşlama :D
    teşekkürler canımmm

Erkek Taşlama :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Erkek adam böyLe pc kuLLanır :D

İşte Erkek adam böyLe pc kuLLanır :D

Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur. IP'sini gizlemez. Windows XPde bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. MS Office yardımcısını da diğer yazılımların Yardım menülerini kullanmaz. Bilgisayarcı kültürüne saygı gösterir....
  2. Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kiz cocuga bir top atarsaniz hemen suratina carpar -Erkek cocuga bir top atarsaniz onu yakalamak icin ellerini acar, yine de top suratina carpar +Kiz cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, suslenme fasli bittiginde kucuk hanim harika gorunmektedir ama gidiceginiz yere 1 saat gecikmissinizdir... -Erkek cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika...
  3. Evli erkeğin günden güne değişimi :D

Evli erkeğin günden güne değişimi :D

6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim 6. hafta: Askım, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yıl: Annen ne yemek yapmış? 6. hafta: Zahmet etme, ben açarım 6. ay: Ben açayım mi kapıyı? 6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! 6. hafta: Sevgilim, Ayşe telefonda 6. ay: Seni arıyorlar 6. yıl: Telefoooon! 6. hafta: Zor bir çocukluk...
  4. Erkek donundan çanta :D

Erkek donundan çanta :D

farklı tasarımlar,farklı tasarım,çanta,farklı çantalar,farklı çanta modelleri Jeremy Scott'un 2011 yaz koleksiyonu için ürettiği bu erkek çamaşırı şeklinde el çantasının gerçek olduğuna inanmak zor ama gerçek.. Böyle bir clutchı kullanma cesaretine sahip olanlar lütfen parmak kaldırsın? :D:D

Sayfayı Paylaş