gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erkek te aşk

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir ekek yeter beni bırak artık sevme sevmeye çalışma der ve o akşam hep arkanda dolanıyor bu nedir

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Tutarsizlik, kendine guvensizlik ya da naz olabilir ; )

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu bana yapılsa ben sevmeye devam ederim :D cünkü umut verir gibi hem öyle diyo hemde cevremde dolanıyo.öyle deyip uzun zaman gözüme gözükmese amennaa

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    o erkeğin acil piskoloğa görünmesi gerek,sevmiyor vazgeçemiyor :S karışık bir durum uzak durulması gereken erkek tipi :D:D

erkek te aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin!

Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin!

Bir gün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve 'Ne diyebağırıyorsun ?'der. Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir.'Baltan bu muydu ?' diye sorar. Ormanci...
  2. Te Erkek İsİmlerİ

Te Erkek İsİmlerİ

benzersiz isimler en çok takılan erkek isimleri erkek isimleri 2011 Teali: yükselme, ululanma Tebar: soy Teber: küçük balta dervişlerin kullandıkları uzun saplı küçük balta meşin kesmek için kullanılan araç küçük balta Teberhun: kızıl söğüt, tarhun Tecelli: görünme, belirme kader, talih Allah' ın lütfuna erişme Tecen: gururlu, onurlu dağ keçisinin tekesi Tecer: kış odası Tecmil: süs,...
  3. tente

tente

Güverteyi yağmur ve güneşten korumak için güverte üzerine açılan branda veya başka bir malzememden yapılmış örtü
  4. Erkekler hangi tende kadınlardan hoşlanıyor

Erkekler hangi tende kadınlardan hoşlanıyor

Erkeklerin genellikle kadınlarda açık teni tercih ettiği ortaya çıktı. Toronto Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, erkekler "açık tenli" kadınları çekici buluyor. Bunun nedeni açık tenin masumiyeti çağrıştırması. Bilim adamları, koyu tenli kadınları tercih eden erkeklerin de varlığına işaret ederek bunların bilinçaltlarında tehlikeye eğilim olduğunu söylediler. Kadınlar...
  5. Hüseyin Çebişçi Aşk Tenindir şarkı sözü

Hüseyin Çebişçi Aşk Tenindir şarkı sözü

bora duran aşk tenindir şarkı sözü dinle sevgili aşk tenindir şarkı sözü dinle sevgili sözleri derindir aşk tenindir şarkı sözü, hüseyin cebişçi, aşk tenindir, şarkıları, şarkı sözleri burada arkadaşlar Hüseyin Cebişçi'nin "aşk tenindir" adlı sevilen şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben bu şarkıyı çok severim ve eminim ki benim gibi sevenler ve...

Sayfayı Paylaş